ترس باریس جانسون از فشار جدید New Covid 19 بوریس جانسون به انگلیس گفت همه راهروهای سفر را ببندد: تاج برزیل فشار جدید را تهدید می کند ، انگلیس از روز دوشنبه همه راهروهای سفر را ممنوع می کند

ژانویه 16, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون می گوید از روز دوشنبه همه راهروهای مسافرتی ممنوع شده است
  • همه راهروهای مسافرتی برای محافظت از شهروندان در برابر خطر تاج تاج ناشناخته ممنوع است
  • جانسون گفت هر کسی که از کشور دیگری به انگلیس می آید باید اثبات Corona Free را نشان دهد

لندن
نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، اعلام کرد که برای محافظت از شهروندان در برابر خطر ناشناخته بودن ویروس تاج ، از روز دوشنبه همه راهروهای مسافرتی ممنوع می شود. جانسون گفت هر کسی که از کشور دیگری به انگلستان می آید باید اثبات کند که تاج گذاری نکرده است قبل از ورود به اینجا. پیش از این ، مسافران آمریکای جنوبی و پرتغال پس از شیوع ویروس جدید کرونا در برزیل ممنوع شدند.

نخست وزیر جانسون گفت که قوانین جدید حداقل تا 15 فوریه ادامه خواهد داشت. نخست وزیر انگلیس این اقدام را در زمانی انجام داد که تعداد کشته شدگان ویروس کرونا در انگلیس از 87 هزار نفر گذشته است. براساس ارقام دولت ، روز جمعه 55،761 مورد ویروس کرونا گزارش شده است. در همین حال ، تعداد کشته های ویروس کرونا در سراسر جهان در روز جمعه به حدود 2 میلیون نفر رسید. اگرچه بسیاری از کشورها واکسیناسیون را برای غلبه بر همه گیری آغاز کرده اند ، اما مشکلی در دریافت واکسن در کشورهای فقیر و کمتر توسعه یافته وجود دارد.
واکسن Crown در انگلیس به فروشگاه ها می رسد ، اما میزان عفونت متوقف نشده است ، چرا؟
“1 میلیون نفر در کمتر از چهار ماه فوت کردند”
ویروس کرونا برای اولین بار در دسامبر 2019 در شهر ووهان چین ظاهر شد. تعداد کشته شدگان با جمعیت بروکسل ، ذرت و وین قابل مقایسه است. بگذارید به شما بگوییم که میلیون ها نفر اول در هشت ماه مردند ، اما میلیون ها نفر دیگر در کمتر از چهار ماه مردند. این ارقام مربوط به تلفات توسط آژانس های دولتی در سراسر جهان گزارش شده است ، در حالی که تعداد واقعی مرگ و میر ناشی از این بیماری ممکن است بیشتر باشد ، زیرا بسیاری از دلایل دیگر مرگ نیز در روزهای اولیه شیوع بیماری گزارش شده است.


دکتر آشیش جا ، متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون ، گفت بسیاری از افراد جان خود را از دست داده اند. وی گفت جامعه علمی کار برجسته ای انجام داده است. در کشورهای ثروتمندی مانند ایالات متحده ، انگلیس ، اسرائیل ، کانادا و آلمان ، کار برای تأمین امنیت میلیون ها نفر آغاز شده است. وی حداقل یک دوز واکسن دریافت کرد. بسیاری از کشورها هستند که واکسن به آنها نرسیده است.

امسال همچنین برای برزیل و هند پر از چالش است

بسیاری از کارشناسان معتقدند که ممکن است امسال در ایران ، هند ، مکزیک و برزیل پر باشد. نیمی از مردم جهان که در اثر کوید-19 جان باخته اند از این کشورها هستند. کمپین واکسیناسیون در کشورهای ثروتمند در حال انجام است ، اما موانع زیادی برای این کمپین در کشورهای فقیر وجود دارد. این موارد شامل یک سیستم بهداشتی ضعیف ، یک سیستم حمل و نقل ضعیف ، فساد و کمبود برق برای نگهداری واکسن ها در فریزر است.

[ad_2]