تراجنسیتی ارتش آمریکا: جو بایدن: جو بایدن تصمیم ترامپ را لغو می کند ، ممنوعیت تغییر جنسیت ارتش آمریکا را لغو می کند – جو بایدن منع تبعیض آمیز افراد تراجنسیتی ارتش آمریکا را لغو می کند

ژانویه 26, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جو بایدن ممنوعیت جذب جنسیت در ارتش انگلیس را لغو کرد
  • بایدن گفت که تنوع آمریکایی نقطه قوت او است
  • بایدن از زمان رئیس جمهور شدن بسیاری از تصمیمات ترامپ را لغو کرده است.

واشنگتن
جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا ، همچنان تصمیمات دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق را لغو می کند. در همان سکانس ، وی ممنوعیت بحث برانگیز اعمال شده بر سربازان تراجنسیتی که روز دوشنبه در ارتش ایالات متحده خدمت می کردند را لغو کرد. این اقدام بایدن با استقبال وكلا و فعالان LGBTQ روبرو شد. اطلاعات همچنین با توییت کردن در مورد آن از دفتر رئیس جمهور ایالات متحده ارائه شده است.

به محض روی کار آمدن وی علائم پیدا شد
بگذارید به شما بگویم که از زمان روی کار آمدن بایدن ، فرصتی برای تغییر این سیاست پنتاگون وی فراهم شده است. یک فرد آشنا به این موضوع گفت کاخ سفید می تواند در روز دوشنبه در این زمینه بیانیه دهد. ژنرال بازنشسته لوید آستین هفته گذشته در جلسه سنا برای تأیید نام خود به عنوان وزیر دفاع آمریکا از این حرکت حمایت کرد.

قدرت آمریکا در تنوع آن
در بیانیه کاخ سفید آمده است: “جو بایدن ، رئیس جمهور معتقد است که هویت جنسیتی فرد نباید ملاک خدمت سربازی باشد.” برای همه آمریکایی های واجد شرایط بهتر است که با لباس فرم کشور خود ، چه برای کشور و چه برای ارتش ، به ارتش بپیوندند ، زیرا یک نیروی ترکیبی موثرتر است. به زبان ساده ، این به نفع منافع ملی ماست. قدرت آمریکا در تنوع آن نهفته است. “

ورود دیاسپورای هند ، منتشر شده در دولت بایدن ، به سمتهای مهم در بخش انرژی منصوب شد
بایدن بسیاری از تصمیمات را درباره ترامپ معطوف می کند
جو بایدن ، چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده ، با لغو تصمیمات دونالد ترامپ ، هنگام صدور ریاست جمهوری ، صدور دستوراتی را برای لغو تصمیمات خود آغاز کرد. بایدن روز چهارشنبه چندین پرونده اعدام را به طور همزمان امضا کرد. در این حالت ، وقتی مهاجران راحت شدند ، ممنوعیت سفر از بسیاری از کشورهای مسلمان نیز لغو شد. با توجه به تهدید تاجگذاری ، جو بایدن این ماسک را در سراسر کشور اجباری کرد. پول حصار ساخته شده در مرز مکزیک نیز توقیف شد.

(همکاری آژانس ها)

چشم همه دنیا به اولین سخنرانی بایدن متمرکز بود ، این هندی کل داستان را نوشت

جو بایدن

جو بایدن

[ad_2]