تخریب در انگلستان توسط سویه جدید کرونا ، پلیس جریمه نقدی تا 10 لک را به دلیل نقض قفل جبران می کند

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
از زمان ورود دو یا دو سویه جدید ویروس تاج به انگلستان ، گزارش شده است که وضعیت کنترل نشده است. نخست وزیر بوریس جانسون کشور را مسدود کرده است تا از آلودگی به سرعت در حال گسترش جلوگیری کند. از طرف دیگر ، پلیس کلانشهر انگلیس اعلام کرد که اکنون اقدامات سختگیرانه تری را برای کنترل انسداد ویروس تاج انجام خواهد داد. پلیس گفت افرادی که در حین نقض قفل دستگیر شده اند تا 10 روپیه جریمه می شوند.

200 تا 10000 پوند جریمه می شود
پلیس انگلیس از مردم خواسته است که قوانین را به دقت رعایت کنند. اسکاتلندیارد گفت کسانی که این محدودیت ها را نقض کنند می توانند بین 200 تا 10000 پوند جریمه شوند (994751 روپیه). پلیس صوفیه گفت این بدان معناست که نه تنها برگزار کنندگان مهمانی ها ، کنسرت ها یا اجتماعات غیرقانونی بدون اجازه ، بلکه کسانی که در آنها شرکت می کنند نیز می توانند جریمه شوند.

جریمه نکردن ماسک اعمال می شود
پلیس گفت علاوه بر عدم استفاده از ماسک ، ممکن است با جریمه نقدی نیز روبرو شود. پلیس متروپولیتن همچنین به معترضانی که قصد داشتند این هفته در لندن تجمع کنند و برای شکستن قفل اقدام کنند ، هشدار داد.

پلیس خواستار پیروی از قوانین است
معاون دستیار کمیساریا مت توئیست ، که رئیس پلیس پلیس اپیدمی کوید -19 است ، گفت که اولین وظیفه ما به عنوان یک افسر پلیس ، محافظت از جان است. وی گفت: اگر مردم به نقض قوانین ادامه دهند و خود ، خانواده و اجتماعات خود را به خطر بیندازند ، در این صورت افسران پلیس آماده اقدامات قوی هستند. فدراسیون پلیس انگلیس و ولز نیز از مردم خواست تا قوانین را با هدف اجرای محاصره دنبال کنند.

سویه جدیدی از ویروس تاج در انگلیس در حال شیوع است و در لندن مسدود می شود
سویه جدید کرونا باعث افزایش عفونت در انگلیس می شود
به دلیل طراحی مجدد ویروس کرونا ، میزان عفونت به سرعت در حال افزایش است و انگلیس محاصره شدیدی را ایجاد کرده است. نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون گفت که دانشمندان ما تأیید کرده اند که طراحی مجدد ویروس 50 تا 70 درصد مسری تر است … این بدان معناست که احتمال آلوده شدن و آلودگی دیگران بسیار زیاد است. است.

ویروس کرونا ویروس: انگلیس در وحشت به دلیل فشار جدید کرونا ، نخست وزیر بوریس جانسون دوباره محاصره را اعمال کرد
اسیر انگلیس در محاصره شدید
وی گفته بود برای اینکه بتوانیم موارد جدید ویروس ها را کنترل کنیم ، باید محاصره های سختگیرانه ملی را اعمال کنیم. این بدان معناست که دولت دوباره شما را به ماندن در خانه هدایت می کند. تحت اجازه فقط به چند دلیل می توانید از خانه خارج شوید. برای خرید چیزهای مهم ، اگر به هیچ وجه نمی توانید از خانه کار کنید ، می توانید برای رفتن به مطب ، برای معالجه یا تحقیقات ، یا جلوگیری از خشونت خانگی بیرون بروید. ”

[ad_2]