تاج هند آخرین اخبار: سوالات Gobal Times درباره تاج کاوکسین هند ، خشم بیش از واکسن چینی – واکسن تاج چینی تمیز می ماند ، Global Times Mirchi

ژانویه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • چین ایمنی واکسن تاج هند را از طریق بوق رسمی خود زیر سوال می برد
  • روزنامه چینی همچنین از تمیز بودن ورق واکسن چینی از بازار هند سرد شده است.
  • گلوبال تایمز گفت این احساسات ضدچینی رهبران هند را برانگیخته است

پکن
چین در حال حاضر از طریق بوق رسمی خود ، که با اعتبار جهانی نسبت به واکسن کرونا مواجه است ، ایمنی واکسن ویروس کرونا را زیر سوال می برد. نه تنها این ، روزنامه چینی گلوبال تایمز با این واقعیت که ورق واکسن چینی کرونا از بازار هند با جمعیتی در حدود 135 کرور پاک شده ، اطمینان یافت. روزنامه گلوبال تایمز گفت رهبران هند کمتر تمایل به ایجاد احساسات ضدچینی و خرید واکسن چینی کرونا با واکسن کووالانسی محلی دارند.

روزنامه رسمی چین ، گلوبال تایمز ، اعلام کرد هند 1 ماه پس از ورود به آزمایشات بالینی مرحله III ، استفاده اضطراری از واکسن ویروس کرونا را تأیید کرده است. این نگرانی در مورد ایمنی و اثر واکسن را افزایش می دهد. روزنامه گلوبال تایمز به نقل از تحلیلگران چینی اظهار داشت: تأیید واکسن چینی و ابراز احساسات رهبران هند علیه چین احتمال خرید واکسن چینی را کاهش داده است.

س Quesالاتی در مورد پتانسیل تحقیق و توسعه پزشکی مطرح شده است
محقق آکادمی علوم اجتماعی چین ، تیان گوانگ کیانگ گفت که او اعتقاد زیادی به واکسن هند ندارد. وی ظرفیت مستقل هند برای تحقیق و توسعه پزشکی را زیر سوال برد. وی گفت: حتی اگر واکسن موفق و م effectiveثر باشد ، هند به دلیل ضعف امکانات پزشکی در اجرای آن با مشکلات عملی زیادی روبرو خواهد شد. به ویژه در محله های دور افتاده و فقیرنشین مشکلات بیشتری خواهد داشت.

این کارشناس چینی ادعا می کند که واکسن مورد تایید قرار گرفته است تا مردم بتوانند در بحران تاج اعتماد به دولت را افزایش دهند. وی گفت به لطف تایید هند از دو واکسن و احساسات ضدچینی ، هند احتمالاً بازار خود را برای واکسن تاج چینی بسته خواهد کرد. تیان گفت هند از خرید واکسن چینی رنج نخواهد برد ، زیرا توانایی تولید واکسن کامل نخواهد بود.

پاکستانی ها به واکسن تاج چینی اعتماد ندارند
به ما اطلاع دهید که چین اعتماد خود به ویروس کرونا را که از ووهان در سراسر جهان در حال گسترش است ، از دست داده است که برای یافتن خریدار واکسن Kovid-19 خود نیاز به جویدن گرم ناکو دارد. علم این است که برادر آهنین وی پاکستان در حال آزمایش واکسنی با تاج چینی در کشورش است ، اما مردم پاکستان به این واکسن اطمینان ندارند. این نیز زمانی است که چین 70 میلیارد دلار در پاکستان فقیر سرمایه گذاری می کند.

در بسیاری از کشورهای در حال توسعه ، از جمله پاکستان ، اندونزی ، برزیل ، واکسن تاج چینی مورد مطالعه قرار گرفته و نظرات آنها برای مقامات شناخته شده است. این نشان می دهد که چین نتوانسته است به میلیون ها نفر از افرادی که قبلاً به آنها اعتماد داشتند واکسن کرونا خود را ارائه دهد. فرمان علی ، راننده موتور سیکلت از شهر کراچی پاکستان ، گفت: “من واکسن چینی نخواهم زد. من اعتقادی به این واکسن ندارم.

واکسن تاج چینی با بحران اعتماد به نفس روبرو است

این بی اعتمادی و وابستگی ده ها کشور فقیر به چین می تواند یک بحران سیاسی بزرگ برای جهان ایجاد کند. این همچنین زمانی است که شهروندان این کشور متوجه می شوند که واکسن ویروس کرونا که توسط چین تزریق می شود کمتر است. واکسن ویروس کرونا می تواند به چین یک مزیت دیپلماتیک بزرگ در کمک به کشورهای فقیری بدهد که واکسن تاج توسعه یافته را از کشورهای غربی دریافت نمی کنند.

[ad_2]