تأثیر واکسن فایزر: پزشک سالم در میامی ، ایالات متحده آمریکا 16 روز پس از دریافت Pfizer Covid 19 درگذشت

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • مرگ دکتر گریگوری مایکل در میامی آمریکا پس از تزریق Pfizer با واکسن تاج
  • همسر دکتر گریگوری می گوید قبل از شروع تزریق واکسن عروق کرونر توسط همسرش سالم است
  • همسر گفت که پس از دریافت واکسن تاج ، یک اختلال مرموز در خون شوهرش وجود دارد

واشنگتن
دکتر گرگوری مایکل ، 56 ساله ، 16 روز پس از دریافت واکسن ویروس کرونا در میامی ، ایالات متحده در Pfizer درگذشت. همسر دکتر گریگوری ، هایدی نكلمن گفت كه وی در 18 دسامبر كاملاً سالم و فعال بود قبل از اینكه شوهرش به واكسن كرونر تبدیل شود. نه تنها این ، پزشک قبلاً هیچ بیماری نداشته است. همسر گفت که بعد از واکسن یک اختلال مرموز در خون شوهرش وجود دارد.

دکتر گریگوری صبح یکشنبه پس از یک بیماری نادر مربوط به سیستم ایمنی بدن ، ناگهان بر اثر حمله قلبی درگذشت. همسر دکتر گریگوری معتقد است که تاج فایزر از جایی باعث بیماری شده است. هایدی نکلمن به دیلی میل گفت: “من فکر می کنم مرگ دکتر گریگوری ارتباط مستقیمی با واکسن دارد. هیچ تعبیر دیگری نمی تواند باشد. ”
دو روز پس از واکسن کرونر فایزر ، یک زن کارمند بهداشت درگذشت ، پدری خواستار پاسخ شد
فایزر گفت ، در حال تحقیق درباره مرگ دکتر
هایدی گفت: دکتر گریگوری کاملاً سالم بود. حتی سیگار هم نمی کشید. او بندرت الکل می نوشید. او آموزش دید و در دریا شیرجه رفت. او از هر نظر شوهرم را معاینه کرد. حتی سرطان مورد بررسی قرار گرفت و هیچ چیز بدی در آنها یافت نشد. از طرف دیگر ، در مورد این مرگ ، شرکت Pfizer اظهار داشت که آنها از مرگ “بسیار غیرمعمول” دکتر گریگوری آگاه بودند و در حال بررسی بیشتر آن بودند.
دکتر پس از دریافت واکسن ویروس کرونا در بخش مراقبت های ویژه ، پزشک به شدت بیمار شد
سخنگوی شرکت گفت: ما در حال حاضر اعتقاد نداریم که این واکسن ارتباطی با مرگ دکتر گریگوری داشته باشد. هیچ عوارض جانبی فوری در دکتر گریگوری بعد از واکسن گزارش نشده است. با این حال ، بعد از 3 روز ، وقتی دکتر داشت حمام می کرد ، در آن زمان دید که لکه های قرمز روی بازوها و پاهایش مانند خون وجود دارد. هنگامی که وی خود را در مرکز پزشکی خود در کوه سینا معاینه کرد ، پزشکان دیگر دریافتند که وی از کمبود پلاکت شدید رنج می برد. دکتر گریگوری در این بیمارستان واکسینه شد.

پلاکت های دکتر گریگوری به صفر می رسند
هایدی گفت: به جز پلاکت ، همه آزمایش خون طبیعی بود. پلاکت ها به صفر می رسند. پزشکانی که برای اولین بار دکتر گریگوری را معاینه می کنند معتقدند که این اتفاق اشتباه افتاده است. بنابراین هنگامی که آنها دوباره چک کردند ، فقط یک پلاکت ظاهر شد. حتی پس از آن ، دکتر گریگوری طبیعی و پر انرژی بود. پزشکان به گریگوری توصیه کردند که به خانه نرود زیرا بسیار خطرناک است. این در سر او شروع به جریان می کند و می میرد. محدوده پلاکت ها بین 150،000 تا 450،000 است.

پزشکی در میامی

دکتر گریگوری مایکل (با مجوز از فیس بوک)

[ad_2]