تأثیر واکسن فایزر بر سویه ویروس کرونا ویروس جدید: به نظر می رسد واکسن فایزر علیه جهش در انواع ویروس کرونا ویروس موثر باشد – واکسن فایزر موثر علیه سویه ویروس کرونا ویروس جدید: مطالعات

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • سویه جدید ویروس کرونا خبرهای خوبی را در میان وحشت جهانی به ارمغان آورده است.
  • آزمایش آزمایشگاه Pfizer برای ویروس کرونا ویروس کرونا در برابر سویه جدید موثر است
  • Pfizer و دانشگاه تگزاس واکسن را علیه این سویه خطرناک آزمایش کرده اند

واشنگتن
سویه جدید ویروس کرونا در میان وحشت در سراسر جهان خبرهای خوبی را به همراه آورده است. مشخص شده است که واکسن ویروس کرونا از شرکت آمریکایی Pfizer در آزمایشات آزمایشگاهی در برابر سویه های جدید مثر است. Pfizer و دانشگاه تگزاس واکسن خود را علیه این سویه خطرناک آزمایش کرده بودند. این مطالعه نشان می دهد که واکسن Pfizer در برابر جهش های جدید مثر است.

به دلیل این جهش ، موارد ویروس تاج در سراسر جهان از جمله آفریقای جنوبی و انگلستان افزایش یافته است. واکسن های Pfizer و Moderna از فناوری RNA استفاده کرده اند و توانایی تغییر سریع برای مقابله با جهش های جدید در ویروس کرونا را دارند. محققان گفتند كه واكسن Pfizer و Moderna می تواند برای مقابله با تاج فقط در 6 هفته اصلاح شود.

به ما اطلاع دهید که به دلیل سویه جدید ویروس کرونا ، اوضاع در انگلیس غیرقابل کنترل شده است. اکنون ویروس در سراسر جهان شیوع یافته است. در همین زمان ، شیوع ویروس کرونا در آمریکا در حال افزایش است. تعداد مرگ و میرهای Kovid-19 در ایالات متحده بیش از 360،000 نفر است. این اطلاعات از داده های دانشگاه جان هاپکینز به دست آمده است.

تعداد کل مرگ های کوید در ایالات متحده 3،660،999 نفر است.
این دانشگاه در آخرین به روزرسانی خود در صبح پنجشنبه فاش کرد که تعداد کل مرگ و میرهای کوید در کشور در حال حاضر 360999 نفر است ، در حالی که موارد Kovid-19 به 21292109 مورد می رسد. و مرگ در سراسر جهان. این کشور بیش از 24 درصد از کل موارد در سراسر جهان و بیش از 19 درصد از مرگ و میرها را تشکیل می دهد. ایالت نیویورک 38912 مورد مرگ را ثبت کرده است که بالاترین میزان در سطح ایالت است.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون روز جمعه جلسه ویژه ای از رهبران را برای نوع جدید تاج تشکیل داد. چهارشنبه شب ، موریسون اعلام کرد که جلسه کابینه ملی ، متشکل از نخست وزیر و رهبران ایالت ها و سرزمین ها ، در مورد قطعنامه کمیته اصلی بهداشت بین المللی برای محافظت از ویروس تاج بین الملل متمرکز خواهد بود. گزارش شین هوا برای تشدید. موریسون در بیانیه ای در شبکه های اجتماعی گفت: “این پیشنهاد با هدف تقویت بیشتر حفاظت در برابر ویروس های کرونا در فرآیندهای سفر بین المللی است.”

[ad_2]