بودجه عمران خان هند از هند: مریم نواز ادعا می کند که بودجه عمران خان از هند و اسرائیل تأمین می شود: عمران خان از مریم نواز از هند بودجه دریافت می کند

ژانویه 19, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • ماریام نواز نخست وزیر عمران خان را متهم می کند
  • هند بودجه حزب تحریک انصاف را تأمین می کند
  • اتهامات مالی علیه “تعداد بی شماری” در هند
  • یکی از اعضای BJP به نام Inder Dosanjh

اسلام آباد
تا زمانی که پاکستان به تلاش خود برای دور زدن هند در مجامع بین المللی ، حتی در نبردهای داخلی خود ، بدون هیچ گونه جوش و خروش بر سر هند ادامه می دهد ، هیچ کاری جواب نمی دهد. تاکنون عمران خان نخست وزیر و حزب وی ادعای “دوستی” میان نخست وزیر سابق نواز شریف و هند را دارند. اکنون ماریام ، دختر نواز ، تقصیر را به گردن حزب عمران تحریک انصاف برای گرفتن بودجه از هند انداخته است.

صندوق بیشماری هند
براساس گزارش روزنامه زورا ، ماریام ضمن صحبت علیه دولت ، ادعا كرد كه عمران از مردم هند و اسرائیل بودجه می گیرد. وی گفت: “آیا می دانید چه کسی آنها را از هند تأمین مالی می کند؟ عضو حزب بهاراتیا جاناتا ، ایندر دوسانگه. و نام اسرائیلی که آنها را تأمین مالی کرده است ، Barry S. Schnips است. مریم همچنین ادعا می کند که افراد و شرکت های “بی شماری” از هر دو طرف بودجه PTI را تأمین می کنند.

عمران گفته بود: “نواز به زبان مودی صحبت می کند.”
شایان ذکر است وقتی نواز شریف ارتش را زودتر هدایت کرد ، عمران گفت: “آنچه نواز از خارج درباره ارتش پاکستان گفت حمله به ژنرال بایوا پاکستان نیست. ارتش درگیر است. نارندرا مودی همین را گفت. نارندرا مودی بارها گفته است که ما نواز شریف را دوست داریم ، رئیس ارتش پاکستان یک تروریست است. بارها آن را گفت و نواز شریف جوابی نداد.

“نواز در هند ستایش می شود”
خان گفت: “چرا مودی نمی گوید عمران درست است ، اما ژنرال بایوا اشتباه می کند؟ زیرا او می داند که من چهره واقعی او (مودی) را به جهانیان نشان داده ام که چقدر وی رادیکال است. عمران گفت که نواز در روزنامه های هند ستایش می شود. او می گوید شریف بسیار دموکراتیک است و می خواهد ارتش کار خودش را انجام دهد.

[ad_2]