به روزرسانی در مورد ویروس کرونا: از نمونه های اولیه بیماران Covid 19 از چین حذف شده است ، که نشان می دهد ویروس در ووهان در حال گردش است

ژوئن 24, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • افشاگری مهم دیگر در مورد چین و آزمایشگاه آن در ووهان ، احاطه شده توسط منبع ویروس تاج
  • دانشمندان چینی داده های بیمار را برای جلوگیری از ردیابی از منبع تاج مورد نیاز پاک کردند
  • نمونه ده ها بیمار از ووهان ، مرکز اپیدمی ، از پایگاه داده بین المللی حذف شده است.

واشنگتن
کشف مهم دیگری در مورد چین و آزمایشگاه آن در ووهان صورت گرفت که توسط منبع ویروس تاج احاطه شده است. دانشمندان چینی داده های بیماران اولیه را حذف کرده بودند ، که برای جلوگیری از کشف منبع ویروس تاج بسیار مورد نیاز بود. تحقیقات عمیق مداوم در مورد منبع تاج نشان داده است که نمونه هایی از ده ها بیمار از ووهان ، مرکز همه گیری ، از پایگاه های داده بین المللی حذف شده است.

این پایگاه داده بین المللی برای ردیابی توسعه ویروس کرونا ایجاد شده است. این پرونده ها می توانند سرنخ های مهمی در مورد منشا ویروس تاج ارائه دهند. وی همچنین می توانست بداند که این اپیدمی در چین در ماه دسامبر سال 2019 قبل از گسترش در چین گسترش یافته است.

این تاج تنها چند ماه پیش به چین گسترش یافت
پروفسور آمریکایی جسی بلوم گفت: این اپیدمی مدت ها قبل از آنکه چین اطلاعات رسمی در مورد گسترش تاج را ارائه دهد ، در آنجا گسترش یافته است. آنها دریافتند که آزمایشات اولیه ویروس نشان داد که ویروس تکامل یافته است. با این حال ، وی تأکید زیادی بر نظریه نشت آزمایشگاهی نکرد. پروفسور بلوم ، ویروس شناس گفت که او معتقد است چین پرونده ها را پاک کرده است تا موجودیت آنها را پنهان کند.

از طرف دیگر ، دانشمندان انگلیسی می گویند این کشف نشان می دهد که ویروس کرونا تا چند ماه قبل از افتتاح بازار مرطوب ووهان به چین سرایت کرده است. فاش شدن این حذف در زمانی صورت می گیرد که گمانه زنی ها در مورد نشت ویروس از آزمایشگاه ووهان در چین در حال افزایش است. بگذارید به شما بگوییم که چین این موضوع را کاملاً انکار می کند و آمریکا را مقصر این ویروس می داند.

آزمایشگاه ووهان

چین داده های اصلی تاج را پاک کرده بود

[ad_2]