بهترین دوستان با یک زن ملاقات می کنند: بهترین دوستان در تعطیلات با یک زن ملاقات می کنند و تصمیم به ملاقات با او می گیرند: دو دوست از یک دختر خوششان آمد ، ایده ای شگفت انگیز برای ماندن در کنار هم

ژانویه 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

دو دوست از برزیل یک دختر را دوست داشتند ، اما این رابطه دوستی آنها را قطع نکرد ، اما رابطه جدیدی بین آنها برقرار شد. این دختر همچنین به جای انتخاب یکی از آنها ، دوستیابی را آغاز کرد و رابطه را Thropple (به عنوان زن و شوهر) نامید. اکنون زندگی این سه نفر بسیار سرگرم کننده است. در ابتدا خانواده با این رابطه عجیب مخالف بودند اما اکنون همه افراد تا آنجا که ممکن است به این سه نفر کمک می کنند. بیایید بفهمیم که این داستان عاشقانه چگونه شروع شده و اکنون هر سه با هم چگونه زندگی می کنند …

اولگا نمی توانست حاضر شود با دینو و ساولو بیرون برود

دینو D’Souza و Saulo Gomez در سال 2019 با دختری اولگا در یک بار محلی در بلاروس آشنا شدند. اولگا برای لذت بردن با دوستانش به بار آمد و هنگامی که دو دوست از او خواستند که بیرون برود ، Io نیز رد نکرد. این دو دوست همچنین با هم به نزد اولگا رفتند ، زیرا او نمی خواست که دوستی آنها پایان یابد. این سه تروپل ، که در فرانسه زندگی می کنند ، توضیحی در مورد چگونگی زندگی صمیمی آنها و اینکه آیا همه با هم خوابیده اند ، توضیح ندادند. با این حال اعتقاد بر این است که این دو دوست فقط با اولگا رابطه دارند نه با یکدیگر.

دینو و سائلو عاشق اولگا هستند

دینو و سائلو می گویند او هرگز تصور نمی كرد كه اسیر شود. اما سپس او با اولگا ملاقات کرد و هر دو احساس یکسانی داشتند و سپس رابطه آنها با اولگا ادامه یافت. دینو گفت که او با Saulo به بارسلونا رفت ، جایی که هر دو مستقیماً به بار آمدند. بازی لیگ قهرمانان نزدیک بود و هر دو یک مسابقه را تماشا می کردند. سپس اولگا را دیدند که با دوستانش آمده بود. دو دوست اولگا را برای نوشیدنی با خود دعوت کردند و سپس این داستان از اینجا شروع شد. دوستان می گویند این سه نفر با هم رابطه ندارند برای آنها نیست ، اما واقعیت شیمی بین آنها است.

خانواده از این رابطه شوکه شده بودند ، سپس چنین چیزی اتفاق افتاد

شیمی بین این سه مورد آنقدر خوب بود که ما اغلب احساسات جبهه را درک می کنیم. می توانیم احساسات یکدیگر را بگوییم ، اما نمی توانیم بگوییم چه چیزی را بنامیم. در ابتدا ، دوستان و خانواده از دانستن این رابطه شوکه شدند ، اما سپس آنها آن را برای خانواده و دوستان توضیح دادند ، و امروز همه آنها با هم کار می کنند. در ابتدا یک پاسخ بسیار منفی وجود داشت ، اما سپس ، که با این قطره ها روبرو شد ، شروع به تغییر عقیده کرد. اکنون برنامه هایی برای ایجاد خانواده با این پرتاب ها در نظر گرفته شده است.

[ad_2]