بسته محرک جو بایدن در آمریکا: جو بایدن بسته کمک اقتصادی Coronavirus را برای آمریکا اعلام کرد – جو بایدن یک خزانه برای آمریکا باز کرده است ، یک لاک ناخن به حساب هر شهروند می رود ، همه را بیاموزید

ژانویه 15, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آمریکا ، بسته امداد رسانی را اعلام کرد
  • کرونا با بسته RR 139 لور کرور ، رهایی از رکود اقتصادی
  • 1400 دلار مستقیماً به هر آمریکایی تعلق می گیرد و 600 دلار پیش پرداخت می شود
  • بایدن گفت که او با یک بحران نادر روبرو است و دیگر فرصتی برای انتظار نیست

واشنگتن
جو بایدن هفته آینده خزانه خود را افتتاح می کند تا رئیس جمهور ایالات متحده شود. بایدن یک بسته 1.9 تریلیون دلاری (حدود 139 لوره کرور) برای کمک به این کشور اعلام کرد که به بزرگترین قربانی اپیدمی ویروس تاج تبدیل شده است. بر این اساس ، هر آمریکایی پشتیبانی مستقیم 1400 دلاری (حدود یک سال روپیه هند) دریافت خواهد کرد. این بسته به منظور بهبود اوضاع وخیم اقتصادی به دلیل همه گیری اعلام شده است.

چه کسی چه چیزی را دریافت خواهد کرد؟
هدف از این بسته ارائه کمک مالی به متوسط ​​مردم آمریکا ، حمایت از تجارت و تسریع در برنامه ملی واکسن خواهد بود. بسته امدادی اعلام شده در روز پنجشنبه شامل 415 میلیارد دلار برای معامله با Kovid-19 ، بیش از یک تریلیون دلار برای کمک به مردم و خانواده ها و 440 میلیارد دلار برای تجارت خواهد بود. در این لایحه امداد که ماه گذشته اجرا شد ، 600 دلار کمک به مودیان واجد شرایط و بستگان آنها زیر 17 سال ارائه شد. علاوه بر این ، بسته جدید اکنون کمک مالی مستقیم 1400 دلاری را به همه افراد تحت تکفل ارائه می دهد.

بایدن چه گفت؟
در این “طرح نجات آمریکایی” ، 20 میلیارد دلار برای برنامه واکسیناسیون ملی و 50 میلیارد دلار برای آزمایش ویروس تاج هزینه می شود. بایدن می گوید: “درک اینکه ما با یک بحران اقتصادی روبرو هستیم که یک بار در بسیاری از نسل ها اتفاق می افتد ، در بحران بهداشتی که یک بار در بسیاری از نسل ها اتفاق می افتد ، دشوار است.” فرد در مقابل چشمان ما درد می کند و اکنون زمان انتظار نیست. بایدن می گوید اقتصاددانان همچنین می گویند اکنون باید اقدامات لازم انجام شود.


آمریکا با یک مبهم دوگانه روبرو است
طبق گزارش دانشگاه هاپکینز آمریکا ، این اپیدمی 23.3 میلیون نفر را در این کشور تحت تأثیر قرار داده و نزدیک به 4 نفر را به کام مرگ کشانده است. میلیون ها آمریکایی شغل خود را از دست داده اند ، و باعث ایجاد یک بحران اقتصادی و همچنین آسیب رساندن به ناموس اجتماعی شده اند. 18 میلیون آمریکایی به بیمه بیکاری وابسته هستند و 4 میلیون شرکت کوچک نیز تعطیل شده اند. حداقل 1.4 کرور در پرداخت اجاره خانه که تهدید به حذف سقف از سر آنها است ، نتوانسته اند.

جو بایدن در آماده سازی برای یک سرمایه گذاری تاریخی
برای اولین بار ، هنگامی که او قبل از جلسه مشترک کنگره (پارلمان) می رود ، “ایجاد یک برنامه بهبود بهتر” را ارائه می دهد. سرمایه گذاری های تاریخی در زیرساخت ها ، ساخت و سازها ، نوآوری ها ، تحقیقات ، توسعه و انرژی های پاک انجام خواهد شد. کارگران برای کسب سود در اقتصاد جهانی در مهارتها و آموزشهای لازم سرمایه گذاری خواهند شد. پیش از این ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، ماه گذشته لایحه امداد 900 میلیارد دلاری را امضا کرد که مزایای بیکاری را تا اواسط ماه مارس افزایش می دهد.

تهدید کیم جونگ اون به “بزرگترین دشمن” آمریکا.

جو بایدن (پرونده عکس)

جو بایدن (پرونده عکس)

[ad_2]