بزرگترین یافته های باستان شناسی در فرانسه ، پایتخت باستانی سلتیک و مصنوعات یافت شده

سپتامبر 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

پاریس
باستان شناسان یک پایتخت باستانی در 128 کیلومتری شهر لیون فرانسه کشف کرده اند. همچنین محققان صدها شی مختلف را از این مکان پیدا کرده اند. گفته می شود که همه اینها حدود 800 سال قبل از تولد عیسی مسیح است. در میان گنجینه های پیدا شده ، اسلحه و چیزهای کوچک برنزی و قطعات سفال و ارابه وجود داشت.

ادعا می شود که پایتخت سلتیک است
باستان شناسان دانشگاه تولوز-ژان ژورس بسیار خوشحال هستند که چنین مقدار زیادی از مواد باستانی را کشف کرده اند. آنها ادعا می کنند که ممکن است بخشی از پایتخت سلتیک باشد. آثار باستانی یافت شده در اینجا مربوط به حدود 800 سال قبل از میلاد یا پایان فرهنگ آرنفیلد (1300 تا 800 قبل از میلاد) ، متعلق به عصر برنز فرانسه است.

رمز و راز تمدن بشری: شهرک 10 هزار ساله بین النهرین کشف شده در روسیه ، رمز و راز توسعه تمدن بشری حل خواهد شد!
شهرکی واقع در 30 هکتار نیز کشف شد
در طول این کاوش ، باستان شناسان همچنین یک شهرک پراکنده در بیش از 30 هکتار زمین به شکل غیر معمول پیدا کردند. دیوار سنگی حدود 20 فوت ارتفاع نیز در اطراف امنیت این شهرک ساخته شده است. حصار دیگری در داخل این دیوار برای حفاظت از روستا ساخته شده است.

“هرم” کوچکتر از 1 اینچ ، در بریتانیا یافت شد ، که توسط رزمندگان بزرگ 1400 سال پیش استفاده می شد
بسیاری از مصنوعات به شکل قدیمی خود یافت می شوند
به گفته پیر-ایو میلسانت ، استاد دانشگاه تولوز-ژان ژائورس ، چنین مکان هایی که قبلاً در فرانسه کشف شده بود ، معمولاً تنها چهار هکتار زمین را در بر می گیرد. به این ترتیب ، این محل مسکونی احتمالاً پایتخت منطقه وسیعی بوده است. باستان شناسان روز جمعه تأیید کردند که چندین مصنوعات را در شرایط عالی پیدا کرده اند.

مجسمه اسرار آمیز “الهه” صدها ساله ، که در مکزیک پیدا شد ، متخصصان را شگفت زده کرد
این وسایل در گلدان پر شده بود
بر اساس گزارشی در France TV Info ، این گلدان پر از جواهرات زنانه و بچه گانه ، انگشترهای کوچک و حلقه های مچ پا است. گلدان دوم مملو از سلاح و ابزار شامل چاقو ، داس و سر نیزه بود. دانشمندان گفتند که به نظر می رسد این مکان ها با هدف خاصی در خاک مدفون شده اند.

کشف 250 مقبره باورنکردنی 4200 ساله در مصر ، ظاهر آنها بعد از حکاکی روی سنگ تغییر کرد
پلیس کل منطقه را تبدیل به یک “دژ” کرده است
به گفته باستان شناسان ، این آثار احتمالاً به عنوان هدایایی به خدایان در یک آیین ارائه شده است. مردم همچنین نسبت به کشف تعداد زیادی محوطه باستانی از این محوطه باستانی کنجکاو هستند. در چنین شرایطی ، پلیس کل منطقه را محاصره کرده و نگهبانان سختگیرانه ای ایجاد کرد. بسیاری از اماکن باستانی در فرانسه قربانی سرقت در گذشته بوده اند.

[ad_2]