برنده قرعه کشی هند: برنده قرعه کشی هند در امارات: برنده قرعه کشی هند در امارات

جولای 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

دبی
زندگی یک راننده هندی 37 ساله در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) بلافاصله تغییر کرد. او به همراه نه هم تیمی خود از کشورهای مختلف ، برنده قرعه کشی به ارزش دو کرور درهم (حدود 40 کرور روپیه) شد. روزنامه خلیج تایمز روز شنبه گزارش داد که رانجیت سوماراجان ، ساکن کرالا و راننده در ابوظبی ، از سه سال گذشته بلیط خریداری کرده است.

در گزارش رسانه ها از سوماراجان نقل شده است كه گفته است: “من هرگز فكر نمي كردم جكپات من (بيشترين پول را در قرعه كشي برنده شود) پيدا شود. فکر کردم می توانم در قرعه کشی مقام دوم یا سوم را کسب کنم. وی گفت این بار جایزه دوم 30 لك و جایزه سوم 10 درهم بود. از زمان برخورد جکپات ، ساماراجان از طرف دوستان و خانواده تماس گرفته است.

سوماراجان گفت: “من از سال 2008 اینجا هستم. من به عنوان راننده در دبی تاکسی و شرکت های دیگر کار کرده ام. سال گذشته من به عنوان فروشنده راننده در یک شرکت کار کردم ، اما زنده ماندن به دلیل کاهش حقوق برایم سخت بود.

وی گفت: “ما در مجموع 10 نفر هستیم. دیگران از کشورهای مختلف مانند هند ، پاکستان ، نپال و بنگلادش هستند. آنها در پارکینگ هتل کار می کنند. ما با پیشنهاد “دو تا بخرید و یک نفر رایگان بگیرید” بلیط خریداری کردیم. هر نفر 100 درهم داد. بلیط در تاریخ 29 ژوئن به نام من گرفته شد. من از دیگران می خواهم که شانس خود را ادامه دهند. مطمئن بودم که روز خوبم مطمئنا فرا خواهد رسید. من کاملاً ایمان داشتم که روزی لطف خدا بر من است.

[ad_2]