بدنساز افغان: بدنسازان در شبکه های اجتماعی از افغانستان: بدنسازان معروف در افغانستان

ژانویه 13, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

با دیدن یک هنرمند که بدلکار را در صفحه فیلم غیر ممکن می کند ، به نظر می رسد که این امر در زندگی واقعی امکان پذیر است. با این حال ، راکیب فاروکی از افغانستان یک نمونه زنده از آنچه انسان می تواند انجام دهد است. فاروکی در دمای پایین تر از اینکه مردم از ترک خانه ترس دارند ، ورزش زیادی می کند و از این طریق می خواهد با کمک ورزش پیام صلح بدهد.

آموزش هایی که ذهن شما را به باد می دهد

فاروکی گور یکی از قدرتمندترین بدنسازان استان است. او همچنین اخیراً قدرت خود را نشان داد. به محض انتشار عکسهای او ، همه به قدرت و همچنین اراده خود متقاعد شدند. فقط جوانان 23 ساله در سرمای یخ زده ، باد و آب سرد نزدیک رودخانه فاروکی چنین تمریناتی را انجام می دهند که توسط هر کسی می تواند منفجر شود. فاروقی اعم از شنا كردن در آب یخ زده یا بلند كردن وزنه در برف ، یاد نگرفته است كه تسلیم شود.

شما می خواهید مدال بگیرید

فاروکی در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب است. به خصوص به دلیل تمرینات در شرایط دشوار ، مردم آنها را تماشا می کنند و چیزهای زیادی یاد می گیرند. فاروکی می خواهد در سطح بین المللی برای کشور مدال کسب کند. وی هفت سال است که در بسیاری از رشته های ورزشی تمرین می کند. او غیر از بدن سازی ، وزنه برداری و وزنه برداری را نیز انجام می دهد. او می گوید که انجام چنین تمرینات سخت و خطرناکی را دوست دارد.

پیام صلح از طریق ورزش

فاروکی معتقد است که بازی ها باید پیام صلح ، وحدت و هماهنگی را منتقل کنند. وی از کل کشور خواست تا با ورزش در ارتباط باشند. فاروکی به دنبال صلح در کشور است. فاروکی امیدوار است که با برقراری صلح در کشور ، ورزشکارانی مانند او بتوانند تجربه خود را بهبود بخشیده و باعث افتخار در دنیای ورزش برای افغانستان شوند.

[ad_2]