ایلان ماسک می گوید که به زودی زمین را در مریخ ترک خواهد کرد: رئیس اسپیس ایکس ایلان ماسک در مورد فروپاشی تمدن هشدار داد – اگر ایلون ماسک هشدار دهد که به زودی زمین را ترک نمی کند ، بشریت پایان می یابد

فوریه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ایلون ماسک ، ثروتمندترین میلیاردر زمین ، هشدار می دهد که اگر مردم هرچه زودتر زمین را ترک نکنند و سفر به سیارات دیگر را آغاز نکنند ، مطمئناً بشریت پایان خواهد یافت. ماسک ، 49 ساله ، صاحب اسپیسکس ، مدت ها اصرار داشت که انسان ها برای محافظت از آینده بشریت به سیارات دیگر فرستاده شوند. از زمان فرود مدارگرد آپولو در ایالات متحده 49 سال می گذرد و انسان ها هنوز از سیاره یا ماه دیگری بازدید نکرده اند. برنامه ماسک این است که طی 10 سال آینده وارد مریخ ، نزدیکترین سیاره به زمین شود و کار برای اسکان مردم در آنجا را آغاز کند. بگذارید بدانیم بعد الون ماسک چه گفت …

“آینده شهرهای ساخته شده توسط بشر”

نزدیکترین به انسان ماه و مریخ هستند. زهره و عطارد نمی توانند در سیارات باشند. علاوه بر مریخ ، مشتری و زحل سیاره هایی هستند که جو پر از گاز است. اگرچه ماه آنها قابل بازدید است. میل میلیاردر ایلون ماسک محدود به سفر به این سیارات نیست. او می خواهد سکونتگاه های انسانی را آباد کند و ادعا می کند که همه این کارها را به نام نجات بشریت انجام می دهد. ایلان ماسک روز دوشنبه در برنامه رسانه های اجتماعی Clubhouse به س questionsالات مربوط به آینده شرکتش SpaceX ، تسلا و بشریت پاسخ داد. ماسک در مورد اهمیت شهرهایی که فقط در مریخ فعالیت می کنند به مردم گفت. وی افزود فقط با ایجاد چنین شهری می توانیم “آگاهی” انسان را برای مدت طولانی نجات دهیم.

سوال یاکاشا پیش مرد ظاهر شد: ایلان ماسک

ایلان ماسک گفت که ما به تدریج مواجه هستیم که آیا به ارگانیسمی تبدیل خواهیم شد که می تواند از یک سیاره به سیاره دیگر منتقل شود یا خیر. وی گفت از اینکه تمدنهای زیادی در جهان وجود خواهد داشت تعجب خواهد کرد که پس از پیشرفت در طی میلیونها سال ، به تدریج به دلایل داخلی یا خارجی پایان می یابد. بنیانگذار تسلا گفت: “همه تمدن ها چرخه ای را طی می کنند که در آن توسعه می یابند ، در پیچیدگی تکنولوژی حرکت می کنند ، اما رشد را متوقف می کنند و شروع به زوال می کنند. کم کم این تمدن درگذشت. این کار تمام شد و اگر دانشجوی رشته تاریخ باشید ، می دانید که بسیاری از تمدن ها در گذشته نابود شده اند.

مشک به اهرام مصر ، امپراتوری روم اشاره دارد

ماسک ، ثروتمندترین مرد روی زمین ، گفت شما می توانید مصر را ببینید. حدود 5000 سال پیش ، هرم بزرگی در جیزه وجود داشت ، اما بعداً افراد ساکن در آنجا نحوه ساخت هرم را فراموش کردند. سپس چگونگی خواندن هیروگلیف را نیز فراموش کرد. ماسک گفت که می توان از امپراتوری روم ، تمدن سومر و تمدن بابل نیز چنین درسهایی گرفت. ماسک گفت: “ما هر فرصتی برای عبور از یک حلقه داریم و به دلیل جهانی شدن در مقابل انعطاف پذیری کمتری خواهیم داشت. وی گفت که این زمین تهدیدهای خارجی نیز دارد. با این حال وی جزئیات بیشتری بیان نکرد. بگذارید به شما بگویم که حدود 60 میلیون سال پیش ، دایناسورها در زمین پرسه می زدند ، اما پس از برخورد با سیارک 10 کیلومتری ، آنها فرو ریختند.

هولوکاست تاکنون 5 بار در تاریخ زمین رخ داده است

-5-

دانشمندان بر این باورند که هولوکاست 5 بار در تاریخ زمین ظاهر شده است ، جایی که همه چیز نابود شد. برخی تحقیقات نشان می دهد که هولوکاست در زمین معمول بوده و بخشی از یک چرخه است. آژانس فضایی ایالات متحده ناسا چندین برنامه امنیتی برای مقابله با تهدید مشابهی که بر روی زمین قرار دارد ، در دست ساخت است. نه تنها این ، ماسک تنها کسی نیست که فکر می کند آینده انسان در فضا است. ماسک گفت: برای اولین بار در تاریخ چهار و نیم میلیارد سال روی زمین ، این اتفاق افتاده است که ما فرصت زندگی در خارج از زمین را داریم و می توانیم از یک سیاره به سیاره دیگر حرکت کنیم. با این حال ، زمان بسیار کمی برای این مناسبت باقی مانده است. ”

[ad_2]