ایران دوباره به آمریکا هشدار می دهد ، می گوید – ما آماده پاسخگویی به هرگونه فشار نظامی هستیم – سپاه پاسداران ایران با هشدار به ما ، می گوید انتقام ترور کااسم را خواهیم گرفت

ژانویه 2, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

تهران
درگیری مداوم بین ایران و ایالات متحده نام آن را ندارد. در آخرین روزهای حکومت دونالد ترامپ ، تقابل تهران و واشنگتن شدت گرفته است. فرمانده ارشد سپاه پاسداران ایران روز جمعه گفت که کشورش آمادگی کامل برای پاسخگویی به هرگونه فشار ارتش آمریکا را دارد.

ما می توانیم پاسخگوی دشمنان خود باشیم
ژنرال ارتش ایران حسین سلامی هنگام سخنرانی در آمریکا به مناسبت یادبود ژنرال سابق قاسم سلیمانی در سخنرانی خود به ایالات متحده پرداخت. سلامی بدون نام بردن از آمریکا گفت ما امروز با هیچ نیرویی مشكل ، نگرانی و نگرانی نداریم. ما می توانیم در میدان جنگ جواب نهایی را به دشمنان خود بدهیم.

حمله به آمریکا برای سلیمانی
در این پرونده مقامات ارشد ایران و همچنین رهبران سوریه ، فلسطین و رهبر جنبش لبنان و اعضای خانواده سلیمانی حضور داشتند. سرتیپ اسماعیل غنی ، بدون اشاره به ایالات متحده در این برنامه ، گفت ایران از مواجهه دوباره با نیروها نمی ترسد.

قاتلان سلیمانی زنده نخواهند ماند
ابراهیم رئیسی ، رئیس دادگستری ایران ، گفت کسانی که در ترور سلیمانی نقش داشته اند ، حتی اگر وی رئیس جمهور ایالات متحده باشد از قانون و عدالت فرار نمی کنند. محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران روز جمعه گفت واشنگتن مسئول عواقب هرگونه جسارت در منطقه خواهد بود.

آمریکا یک بمب افکن هسته ای به ایران فرستاده است
این در حالی است که ایالات متحده با انجام عملیات بمب افکن B-52 یک زیردریایی هسته ای به خلیج فارس فرستاده است. بمب افکن های B-52 که ایالات متحده در کشورهای حاشیه خلیج فارس مستقر کرده است می توانند با موشک کروز هسته ای نیز حمله کنند. وی در مورد این هواپیمای نظامی آمریکایی گفت که “وقتی پرواز می کنیم ، هدف فوری در خطر است.” موشک انداز آمریکایی (ALCM) قادر به پرتاب 2500 کیلومتر بمب هسته ای است.

[ad_2]