ایالات متحده یک هلیکوپتر آپاچی را مستقر می کند تا جمعیت را از هواپیمای متحرک C17 در باند خارج کند

آگوست 16, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لهجه ها

  • هزاران افغان در باند فرودگاه کابل تجمع کردند
  • بالگرد آپاچی مستقر شد تا راه را برای ناوهای هواپیمابر باز کند
  • طبق گزارشات ، گلوله ها دائماً در اطراف فرودگاه در حال وقوع هستند.

کابل
عملیات امنیتی با هدف تأمین امنیت هواپیماها و کارکنان آمریکایی در فرودگاه بین المللی کابل شکست خورده است. هنگامی که جمعیت هزاران فراری طالبان به فرودگاه رسیدند ، همه آنها مستقیماً به باند رفتند و عملیات تخلیه را متوقف کردند. ویدئویی از فرودگاه کابل ، که توسط Sowaibah Henifie منتشر شده است ، جمعیت زیادی را نشان می دهد که در باند پرواز می دوند.

مردم پس از مشاهده سلاح آپاچی فرار کردند
در این ویدئو جمعیتی از هزاران نفر نشان داده می شود که پشت هواپیمای C-17 که در باند به آرامی در حال حرکت است می دوند. درست در همان زمان ، یک کشتی جنگی آپاچی در ارتفاع چند پا از سطح زمین به مردم نزدیک می شود و سعی می کند جمعیت را از هواپیما دور کند. این اقدامات خطرناک برای افغان ها ناامید کننده است ، زیرا در کشوری که اکنون تحت کنترل طالبان است رها شده اند.

تماشای فیلم: افغانستان توسط پاکستان همسایه خیانت کرد ، طالبان خان عمران از تروریست ها تمجید می کند

گلوله ها به طور مداوم در اطراف فرودگاه ادامه دارد
طالبان پایتخت کابل را تصرف کرده و در این فرودگاه پاسگاه می سازند. جنگجویان طالبان هنگامی که اشرف غنی رئیس جمهور کشور را ترک کرد وارد کاخ ریاست جمهوری شدند. گزارش ها در اطراف میدان هوایی کابل ادامه دارد. پیش از تصرف کابل ، گزارش هایی مبنی بر توقیف 6 میلیون دلار بالگردهای بلک هاک به همراه چندین تاسیسات آمریکایی در روز شنبه توسط جنگجویان طالبان وجود داشت.

هلیکوپترهای آمریکایی توسط طالبان توقیف شده است
ویدئوهای به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که شورشیان با هواپیمای Mi-17 روسی در اطراف قندهار پرواز می کنند. طالبان هلیکوپترهای بلک هاوک آمریکایی را که پس از پرفروش ترین فیلم ریدلی اسکات در سال 2001 مشهور شد تسخیر کردند.خلبانان دولت افغانستان که با بالگردهای روسی پرواز می کردند اکنون به طالبان پیوسته اند.

تصاویر فرودگاه کابل می ترسند ، برای نشستن در هواپیما می جنگید

[ad_2]