ایالات متحده چین دریای چین جنوبی: تمرین نظامی چین در نزدیکی تایوان شبیه سازی حمله به ناو هواپیمابر آمریکایی: حمله حمله به کشتی های جنگی ایالات متحده در تایوان

ژانویه 30, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • نگاه چین به آمریکا در میان تنش های تایوان
  • کشتی جنگی هدف در دریای چین جنوبی واقع شده است
  • ناو آمریکایی تئودور روزولت مستقر است ، از جمله ناوگان کشتی های جنگی
  • یک جنگنده چینی به او حمله می کند
  • پانزده هواپیمای نظامی وارد حریم هوایی تایوان شدند

پکن / واشنگتن
به نظر می رسد تنش بین ایالات متحده و چین در حال افزایش است. ناوهای جنگی چین بار دیگر حمله موشکی به ناو هواپیمابر آمریکایی انجام داده اند. آنچه خاص است این است که چین این تمرین را در برابر گزارشات نفوذ به حریم هوایی تایوان انجام داده است. یک منبع آمریکایی به فایننشال تایمز گفت که هواپیمای چینی تنها 250 مایل دریایی از ناو آمریکایی و کشتی های جنگی همراه آن فاصله دارد.

چین 15 فروند جنگنده ارسال کرده است
پکن ادعا می کند تایوان ، که منجر به اوضاع متشنج بین دو کشور شده است. در همان زمان ، تایوان از حمایت ایالات متحده برخوردار شده است و در سالهای اخیر دو کشور علناً علیه چین متحد شده اند. گفته می شود کشتی های جنگی چین در تاریخ 23 و 24 ژانویه وارد منطقه تایوان شده اند. پیش از این ، چین 11 هواپیما ارسال کرده بود ، در حالی که برای دومین بار گزارش 15 هواپیمای جنگنده وجود داشت.

چین در روز دوم 15 فروند جنگنده به دنبال بمب افکن های هسته ای ارسال کرد
تمرین حمله به کشتی جنگی آمریکایی
ناو آمریکایی تئودور روزولت از آمریکا در همان منطقه نیروی دریایی آمریکا حضور دارد. به گفته تایمز ، مکالمات بین خلبانان چینی هنگام ورود آنها به تایوان قابل رهگیری است که در آن آنها در مورد عمل حمله به یک ناو جنگی صحبت شده است. پیش از این ، چین نیز اعلام کرده بود که در این قسمت از دریای چین جنوبی جنگ خواهد کرد.

چین تمریناتی را در نزدیکی تایوان در دریای چین جنوبی انجام خواهد داد ، تنش ها با ایالات متحده در حال افزایش است
تنش ها در ایالات متحده و چین در حال افزایش است
پس از این حادثه ، وزارت دفاع آمریكا گفته بود: “ما از پكن می خواهیم كه از فشار نظامی ، دیپلماتیک و اقتصادی بر تایوان دست بردارد.” با این حال ، این نتیجه ای نداد و سخنگوی وزارت دفاع چین وو کیانگ درباره جنگ رسمی استقلال در تایوان هشدار داد.

[ad_2]