ایالات متحده هند را تحسین کرد که به یک دوست واقعی خود گفت که به جامعه کمک می کند: آمریکا هند را به عنوان یک دوست واقعی برای کمک به همسایگان خواند

ژانویه 22, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دولت جو بایدن در ایالات متحده هند را برای تهیه واکسن Kovid-19 تحسین کرد.
  • آمریکا هند را به عنوان “یک دوست واقعی” توصیف کرد.
  • گفته می شود هند از بخش دارویی خود برای کمک به جامعه جهانی استفاده می کند.
  • هند تحت سیاست “همسایگان اول” خود واکسن Kovid-19 را به عنوان کمک مالی ارسال کرد.

نیویورک
دولت جو بایدن در ایالات متحده از تحویل واکسن Kovid-19 به بسیاری از کشورهای جنوب آسیا تمجید کرد و هند را “دوست واقعی” توصیف کرد که از بخش دارویی خود برای کمک به جامعه جهانی استفاده می کند.

وزارت امور خارجه آسیای جنوبی و مرکزی وزارت امور خارجه در توییتر خود نوشت: “ما از نقش هند در سلامت جهانی قدردانی می کنیم که میلیون ها دوز واکسن Kovid-19 را در جنوب آسیا به اشتراک می گذارد.” تحویل محموله های رایگان واکسن از هند در مالدیو ، بوتان ، بنگلادش و نپال آغاز شده و سایر موارد را نیز تحت پوشش قرار خواهد داد. هند یک دوست واقعی است که از بخش دارویی خود برای کمک به جامعه جهانی استفاده می کند. ”

هند واکسن Kovid-19 را به عنوان کمک هزینه تحت سیاست “همسایگان اول” خود به نپال ، بنگلادش ، بوتان و مالدیو ارسال کرده است. هند قبلاً یک کمپین واکسیناسیون گسترده را علیه ویروس کرونا آغاز کرده است که در آن دو واکسن – کوویشیلد و کوواکسین – به پرسنل جبهه داده می شود. هند 150،000 دوز واکسن کوویشیلد را به بوتان و 100،000 دوز را به مالدیو ارسال کرد ، در حالی که بنگلادش بیش از 2 میلیون دوز واکسن Kovid-19 و 10 دوز لاک ناخن را به نپال ارسال کرد.

[ad_2]