ایالات متحده آمریکا: دموکرات ها قطعنامه استیضاح علیه دونالد ترامپ را معرفی کردند – ضربه بزرگی برای رئیس جمهور دونالد ترامپ ، مجلس آمریكا روند استیضاح را آغاز كرد

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
روز دوشنبه ، سه قانونگذار دموکرات با طرح طرح استیضاح علیه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، وی را به تحریک طرفداران خود برای تحریک خشونت در ساختمان کاپیتول در هفته گذشته متهم کردند. این پیشنهاد توسط نمایندگان مجلس جیمی راسکین ، دیوید سیسیلین و تد لیو ارائه شد و توسط 211 عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده پشتیبانی شد.

بر اساس بیانیه منتشر شده در رسانه ها ، رئیس جمهور کناره گیری از طریق اقدامات خود در این قطعنامه در تاریخ 6 ژانویه به “تحریک خیانت” متهم شد.

در این گزارش آمده است: ترامپ حامیان خود را به محاصره ساختمان كاپیتول تشویق كرد وقتی شمارش آرا College کالج انتخاباتی ادامه یافت و با حمله مردم روند آن مختل شد.

در این حادثه پنج نفر از جمله یک افسر پلیس کشته شدند. پیش از این ، قانون گذاران جمهوری خواه روز دوشنبه درخواست دموکرات های مجلس نمایندگان به دنبال اجماع در مورد درخواست معاون رئیس جمهور پنس برای اصلاح بیست و پنجمین اصلاحیه برای برکناری ترامپ از ریاست جمهوری را رد کردند.

[ad_2]