اکسپو 2020 دبی دارای یک غرفه بزرگ هندی با رام ماندیر گاتی از کپی مجسمه وحدت واراناسی است

اکتبر 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

(سیدارتا ، دبی)
امارات متحده عربی یک صحنه هنری از حدود 200 کشور در سراسر جهان ارائه می دهد. نمایشگاه 2020 در دبی آغاز شد. در این نمایشگاه گوشه ای از هند نیز وجود دارد که در آن فرهنگ هندی دیده می شود. در یک سالن بزرگ در طبقه همکف سایت می توانید Ram Mandir را ببینید که در Ayodhya ساخته می شود ، معبد هندو BAPS در ابوظبی و Ghats Varanasi. به همراه آنها ، مدل “مجسمه وحدت” در اینجا وجود دارد.

بازتاب فرهنگ هندی اکسپو
وب سایت این نمایشگاه پس از مراسم افتتاحیه پنجشنبه برای هنرمندان باز بود. معبد هندوها که در ابوظبی ساخته شده ، مرکز ایمان هزاران نمازگزار فرقه Swaminaray است. مدل آن تعداد زیادی از مردم را به خود جذب می کند. مدل معبد رام آیودیا دقیقاً در کنار آن قرار گرفته است. علاوه بر این ، تاج محل ، جنگل ملکه ، معبد کنارک سان و معبد کاشی ویشوانات در واراناسی در اینجا دیده می شوند.

فرهنگ در مقابل تجارت
Dikshu C Kukreja ، مدیر عامل ، CP Kukreja Architects ، که در ساختن غرفه نمایشگاه دبی مشارکت داشت ، گفت: “برنامه ما این بود که فرهنگ را در جلوی ساختمان و تجارت را در طرف دیگر حفظ کنیم. معبد راما در طبقه همکف محافظت می شد تا مردم هنگام خروج از غرفه آن را به خاطر بسپارند. “غرفه هندی” هندی در اکسپو 2020 دبی نشان دهنده رنسانس هند است تا پس از کووید به یک اقتصاد 5 تریلیون دلاری در جهان تبدیل شود.

PM Modi می تواند شرکت کند
غرفه نمایشگاه نه تنها فرهنگ زنده هندی را منعکس می کند ، بلکه قابلیت ها و قابلیت های فعلی کشور را به گونه ای نشان می دهد که نشان می دهد این کشور قطب جهانی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی است. وزیر بازرگانی و صنعت ، پیوش گویال روز شنبه گفت امیدوارم نارندرا مودی ، نخست وزیر ، دعوت برای شرکت در نمایشگاه دبی 2020 را بپذیرد.

[ad_2]