انگلیس واکسن Moderna را تأیید می کند ، آیا فشار جدید Corona م effectiveثر است؟ – انگلیس استفاده از واکسن moderna covid-19 را تأیید می کند ، 10 میلیون دوز دیگر سفارش می دهد

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
انگلیس واکسن Moderna’s Corona را در میان موارد رو به رشد ویروس کرونا تصویب کرده است. این سومین واکسن مصوب در انگلستان شد. انگلیس قبلاً واکسن های Pfizer-BioNotech و Oxford-AstraZeneca را پاکسازی کرده است. آژانس نظارتی داروها و بهداشت انگلیس (MHRA) پس از تشخیص صحیح واکسن Moderna در تحقیقات ، آن را تأیید کرد.

انگلیس یک قرارداد دو میلیون دلاری با Moderna امضا کرده است
انگلستان هفت میلیون دوز واکسن کرونا را با Moderna امضا کرده است. گفته می شود که تحویل واکسن های جدید طی چند هفته آینده انتظار نمی رود. در آزمایش بیش از 30000 نفر ، واکسن مدارنا نزدیک به 95 درصد از نتایج ایمنی کوید را نشان داد. مدرن ادعا می کند که واکسن تاج وی نیز در برابر سویه جدید مثر خواهد بود.

واکسن Moderna در منفی 20 درجه حفظ خواهد شد
واکسن های مدرنی که مانند واکسن های Pfizer و Bioentech کار می کنند باید در دمای منفی 20 درجه سانتیگراد نگهداری شوند. برای استفاده در انگلستان ، دو دوز واکسن از سه واکسن فعلی باید داده شود. تاکنون حدود 1.5 میلیون نفر حداقل یک دوز واکسن Kovid-19 را در انگلیس مصرف کرده اند.

اروپا همچنین سیگنال سبز واکسن Moderna را داده است
واکسن Corona مدرن نیز توسط آژانس دارویی اتحادیه اروپا تأیید شده است. آژانس دارویی اروپا (EMA) روز چهارشنبه واکسن Moderna’s Corona را تأیید کرد. پیش از این ، این آژانس اروپایی واکسن Corona Pfizer را تأیید کرده بود. امروزه ، افزایش قابل توجهی در بروز عفونت ویروس کرونا در کشورهای اروپایی وجود دارد. در عین حال ، واکسیناسیون آهسته واکسن Pfizer نیز س manyالات زیادی را ایجاد کرده است.


واکسن Moderna در آمریکا تزریق می شود
در 18 دسامبر ، ایالات متحده واکسن Corona مدرن را تأیید کرد. از آن زمان به بعد ، میلیون ها دوز از این واکسن داده شده است. همچنین گزارش های زیادی از ایالات متحده وجود دارد که در آن بیمار پس از دریافت واکسن واکنش نشان داده است.

آیا می دانید چرا این دو واکسن کرونا خبر خوبی برای هند است؟

[ad_2]