انگلیس: شاهزاده فیلیپ 94 ساله و ملکه الیزابت 99 ساله واکسن ضد تاج را دریافت می کنند ، 68053 مورد جدید – ملکه الیزابت دوم ، پرنس فیلیپ واکسیناسیون Covid را در انگلیس انجام می دهند

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
در انگلیس ، شاهزاده فیلیپ و ملکه الیزابت دوم با واکسن کرونا واکسینه شدند. کاخ باکینگهام بیانیه ای صادر کرد و گفت: ملکه می خواهد از معرفی واکسن کرونا مطلع شود. بنابراین این حدس و گمان می تواند متوقف شود. ملکه الیزابت دوم در حال حاضر 99 ساله است ، در حالی که شاهزاده فیلیپ 94 ساله است.

دولت گفت: “بمان مثل این که یک کوویید داشته باشی.”
دولت انگلیس با دیدن سرعت بالای انتقال ، تبلیغاتی را منتشر کرد و از مردم خواست تا مثل اینکه شما تاج شده اید ، بمانند. نخست وزیر بوریس جانسون گفت مردم باید در خانه بمانند و هوشیار باشند. دولت با پخش تبلیغات در تلویزیون ، رادیو ، روزنامه ها و رسانه های اجتماعی مردم را در مورد ویروس کرونا ویروس آگاه می کند.

امروز یک بمب تاج دار در انگلیس دوباره منفجر شد
با ورود گونه های جدید کرونا ، تعداد افراد آلوده روز به روز در انگلیس افزایش می یابد. در 24 ساعت گذشته ، 68053 بیمار کرونا آلوده در انگلیس پیدا شده است ، در حالی که 1325 نفر جان خود را از دست داده اند. نخست وزیر بوریس جانسون کشور را مسدود کرده است تا از آلودگی به سرعت در حال گسترش جلوگیری کند. از طرف دیگر ، پلیس انگلیس پایتخت اعلام کرد که اکنون اقدامات سختگیرانه تری را برای کنترل انسداد ویروس تاج انجام خواهد داد.

واکسن Moderna را انگلیس تصویب می کند ، آیا فشار جدید Corona موثر است؟
200 تا 10000 پوند جریمه می شود
پلیس انگلیس از مردم خواسته است که قوانین را به دقت رعایت کنند. اسکاتلندیارد گفت کسانی که این محدودیت ها را نقض کنند می توانند بین 200 تا 10 هزار پوند جریمه شوند (994751 روپیه). پلیس صوفیه گفت این بدان معناست که نه تنها برگزار کنندگان مهمانی ها ، کنسرت ها یا اجتماعات غیرقانونی بدون اجازه ، بلکه کسانی که در آنها شرکت می کنند نیز می توانند جریمه شوند.

با تخریب سویه جدید کرونا در انگلیس ، پلیس برای شکستن قفل جریمه ای حداکثر 1 میلیون نفر در نظر خواهد گرفت
کلاهبرداری به نام واکسن های Kovid-19 در انگلیس
آژانس ملی جرائم انگلیس (NCA) به هموطنان هشدار داده است كه برخی از كلاهبرداران در این كشور با درخواست اطلاعاتی درباره حساب بانكی یا پول نقد خود به نام واكسن Kovid-19 ، در تلاشند تا پول بگیرند. واکسیناسیون علیه Pfizer / Bioentech و Oxford / AstraZeneca در انگلیس آغاز شده است. در چنین شرایطی ، مقامات این هفته پیامی ارسال کردند و مردم را از تقلب در واکسن هشدار دادند. در لندن ، مردی که ادعا می کند واکسیناسیون می کند 160 پوند از اراذل و اوباش از یک زن 92 ساله گرفت که پلیس این شهرستان در حال تحقیق درباره آن است.

[ad_2]