sagami چیست

انواع کاندوم ساگامی

ژوئن 25, 2022 By CIds35 0

انواع کاندوم ساگامی در دیجی کالا

ساگامی اورجینال 001

Sagami Original 001 یک کاندوم پلی اورتان با ضخامت تنها 0.018 میلی متر است . کاندوم ساگامی اورجینال یکی از نازک ترین کاندوم های امروزی در جهان است که به شرکای خود این امکان را می دهد که در حین رابطه جنسی ایمن حساسیت بیشتری را تجربه کنند، تقریباً انگار کاندوم وجود ندارد.

Sagami Original اولین بار با موفقیت در سال 1998 عرضه شد و اولین کاندوم پلی اورتان موثری بود که تا به حال تولید شد.

با این حال، Sagami 001 در سال 2013 عرضه شد و نه تنها باعث ایجاد حس بیشتر در کاندوم شد، بلکه راه حلی راحت و برای افرادی که به لاتکس آلرژی دارند، ارائه کرد، در حالی که به همان اندازه محافظت می کرد. کاندوم ساگامی اورجینال OO1 در بسته های 5، 8 و 12 تایی عرضه می شود.

طول: 170 میلی متر
عرض: 55 میلی متر
ضخامت: 18 میکرون

ساگامی اورجینال 002

Sagami Original 002 در فوریه 2005 عرضه شد. اگرچه کمی ضخیم تر از Sagami Original 001 است، اما مقاومت آن در برابر ترکیدن 5 برابر بیشتر از کاندوم های لاتکس است که آن را بسیار ایمن تر می کند.

ضخامت میکرون اضافی یک سازش کوچک برای ایمنی بیشتر است که باعث شده Sagami Original 002 تا به امروز در بازار مناسب بماند.

کاندوم ساگامی اورجینال 002 در دو نوع معمولی و بزرگ و در بسته های 6، 12، 20 و 36 تکه عرضه می شود.

طول (معمول/بزرگ): 170 میلی‌متر / 190 میلی‌متر
عرض (منظم/بزرگ): 55 میلی‌متر / 58 میلی‌متر
ضخامت (عادی/بزرگ): 20 میکرون

Sagami Xtreme SuperThin قبلا نازک ترین کاندوم لاتکس ساگامی بود . در طول سال ها طراحی این کاندوم کمی تغییر کرده است و من مطمئن نیستم که آیا هنوز هم حقیقت دارد یا خیر.

با این حال، هر نسخه ای که دریافت کنید، چیزی که می توانید انتظار داشته باشید یک کاندوم لاتکسی با شکل مستقیم و فوق العاده نازک است که با نوک مخزن و یک روان کننده مبتنی بر سیلیکون ارائه می شود.

Sagami Xtreme Love Me Gold Super Thin را می توان در بسته های 3، 10، 20 و 36 پیدا کرد.

طول: 190 میلی متر
عرض: 52 میلی متر
ضخامت: 45 میکرون

ساگامی اکستریم کبرا

Sagami Xtreme Cobra دارای طراحی مخروطی با عرض باریک در قسمت پایه برای چسبندگی قوی تر است. چیزی که به کاربر این امکان را می دهد تا بدون خطر لیز خوردن، روان کننده اضافی را در داخل کاندوم اضافه کند و حس لذت بخش تری ایجاد کند.

این کاندوم لاتکس مناسب برای اطمینان از ایمنی و حفاظت مطلق، مراحل ساخت پیشرفته‌ای را پشت سر گذاشته است.

توجه: این کوچکترین کاندوم موجود در لیست است.

Sagami Xtreme Cobra در بسته های 1، 3، 10 و 15 عرضه می شود.

طول: 190 میلی متر
عرض پایه: 44 میلی متر (+/-2 میلی متر)
عرض سر: 53 میلی متر

ساگامی اکستریم انرژی

Sagami Xtreme Energy یک رایحه رادیکال نوشیدنی انرژی زا تولید می کند که فضایی حسی را القا می کند که به منظور طراوت و تشدید کل تجربه شما است.

ابعاد کاندوم مشابه اکستریم گلد است و به دلیل منحصربفرد بودن آن، ساگامی اکستریم انرژی نیز دستخوش ساخت پیشرفته ای شده است تا حداکثر ایمنی را تضمین کند.

کاندوم های لاتکس Sagami Xtreme Energy در بسته های 3 و 10 تایی عرضه می شوند.

طول: 190 میلی متر
عرض: 52 میلی متر

ماراتن عالی ساگامی

Sagami Supreme Marathon دارای روان‌کننده‌ای بر پایه سیلیکون است که دو برابر بیشتر از سایر محصولات ساگامی است تا احساس نرم‌تر و ابریشمی‌تری داشته باشد که برای هر دو طرف لذت‌بخش‌تر است.

البته توجه داشته باشید که این روان کننده غیر اسپرم کش و غیر دارویی است. علیرغم روان کننده اضافه شده، کاندوم به همان اندازه ایمن است که سایر انواع محصولات ایمنی را تضمین می کند.

کاندوم های ساگامی سوپریم ماراتن در بسته های 6، 18، 24 و 36 تایی عرضه می شوند.

طول: 185 میلی
متر عرض: 52 میلی متر

ساگامی میراکل فیت

Sagami Miracle Fit در تابستان 2017 به ژاپنی ها معرفی شد و بازار ژاپن را طوفانی کرد. این کاندوم دارای دو ناحیه باریک منحصربه‌فرد است که تناسب محکمی را ایجاد می‌کند و به شما امکان می‌دهد حس بیشتری داشته باشید و همزمان کاندوم را در جای خود محکم کنید و مشکلات ناشی از لغزش‌ها و چین‌خوردگی‌های تصادفی را از بین ببرید.

Sagami Miracle Fit از مدل های قبلی ساگامی الهام گرفته شده است و با تغییراتی اندک بر اساس بازخورد بازار از کانال های متعدد انجام شده است.

این کاندوم فوق‌فناوری در مقایسه با سایر کاندوم‌های ساگامی، شکل سطح واقعی‌تری دارد که به کاربر اجازه می‌دهد حس شهرنشینی بیشتری داشته باشد و در عین حال بالاترین درجه محافظت را برای هر دو طرف فراهم می‌کند.

Sagami Miracle Fit در بسته‌های 5، 30 تایی و بسته نمونه‌بردار با اندازه مناسب 25 عددی عرضه می‌شود.

طول: 185 میلی متر
عرض: 51 میلی متر

SAGAMI XTREME FEEL FIT

یکی دیگر از طرح‌های انقلابی ساگامی، Sagami Xtreme Feel Fit است که شبیه آناتومی ساختاری سه بعدی آلت تناسلی است که منجر به حس حساس‌تر می‌شود.

توجه داشته باشید، با این حال، تفاوت مشخصی بین قسمت پایین و بالای این کاندوم وجود دارد. خط سوراخ شده باید به سمت بالا، به سمت معده پوشیده شود.

Sagami Xtreme Feel Fit در کارخانه Atsugi در Kanagawa-ken تولید می شود. این کارخانه بیش از 70 سال سابقه کار دارد که خود گواهی بر کیفیت محصول می باشد.

این کاندوم همچنین دارای یک روان کننده مبتنی بر سیلیکون است که احساس راحتی و ابریشمی را به شما می دهد و تمیز کردن راحت تر را امکان پذیر می کند.

شرکت ساگامی به خریداران توصیه کرده است که به شدت به برچسب “ساخت ژاپن” توجه کنند تا از کیفیت این محصول خاص قبل از خرید مطمئن شوند.

کاندوم های لاتکس Sagami Xtreme Feel Fit در بسته های 1، 3، 10 و 15 تایی عرضه می شوند.

طول: 185 میلی
متر عرض: 49 میلی متر

منبع :

5 ویژگی کاندوم ساگامی +{خرید با تخفیف ویژه از دیجی کالا⭐️}