انفجار اتوبوس در پاکستان: انفجار ارتش چین در پاکستان انفجار اتوبوس مهندسان چینی کشته شدند

جولای 16, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

پکن
پس از مرگ 9 مهندس چینی در یک حمله تروریستی در پاکستان ، چین عصبانی شد. رسانه های رسمی چین ، گلوبال تایمز ، نیز امروز اظهارات تندی علیه دولت و ارتش پاکستان ارائه می دهد. نارضایتی چین را می توان با این واقعیت قضاوت کرد که امروز جلسه مهم CPEC با پاکستان به طور ناگهانی لغو شد. نه تنها این ، چین همچنین اعلام کرده است که تیم تحقیقاتی خود را برای تحقیق در مورد مرگ این مهندسان می فرستد.

آیا نیروهای ویژه چینی در پاکستان اقدامی انجام خواهند داد؟
حالا هو شیژین ، سردبیر گلوبال تایمز ، در توئیتر خود نوشت که تروریست های بزدل پشت حمله هنوز مورد توجه قرار نگرفته اند. اما مطمئناً پیدا می شوند و باید حذف شوند. اگر ظرفیت پاکستان ناکافی باشد ، موشک ها و نیروهای ویژه چین می توانند با رضایت این کشور مستقر شوند. به دنبال این بیانیه ، اعتقاد بر این است که فشار زیادی بر پاکستان برای اقدام علیه تروریست ها وجود دارد.

چین علیه پاکستان به دلیل قتل مهندسان چینی درگیر بود ، جلسه مهم CPEC را لغو کرد
نخست وزیر چین با عمران خان گفتگو می کند
گلوبال تایمز گزارش داد که انفجار یک اتوبوس در خیبرپختونخوا پاکستان به عنوان یک حمله تروریستی تأیید شده است. لی کقیانگ ، نخست وزیر چین در گفتگوی تلفنی با عمران هان ، از مقامات پاکستانی خواست که عاملان این حمله را به محاکمه کشانده اند. در اوایل روز گذشته ، وانگ یی وزیر امور خارجه چین در شهر دوشنبه ، پایتخت تاجیکستان با شاه محمود قریشی وزیر خارجه پاکستان دیدار کرد.

اژدهایی که با کشته شدن 9 مهندس چینی در پاکستان تحریک شد به عمران گفت که اقدامات سختی را انجام دهد
پاکستان با تروریست خواندن مردم عادی می تواند آنها را بکشد
پاکستان همچنین می تواند مردم عادی را به نام اقدام در این مورد بکشد. ارتش پاکستان پس از حملات تروریستی مشابه در بلوچستان ، مردم عادی را کشت و آنها را تروریست خواند. فیلم های بسیاری از حوادث مشابه نیز در شبکه های اجتماعی موجود است که نشان می دهد ارتش پاکستان افراد غیر مسلح را با گلوله نجات می دهد.

دیوار دوستی هند و پاکستان به RSS گفت که عمران خان از مسئله طالبان فرار کرده است
خیبر پختونخوا به یک سنگر جدید ترور تبدیل می شود
به نظر می رسد زادگاه عمران خان ، خیبر پختونخوا ، امروز به یک سنگر بزرگ تروریستی در پاکستان تبدیل شود. اخیراً چندین حمله به ارتش پاکستان در این کشور صورت گرفته است. روز قبل از حمله مهندسان چینی به اتوبوس ، تروریست ها به ارتش پاکستان حمله کردند و یک کاپیتان و یک سرباز را کشتند. گفته می شود این کشور سنگر تحریک طالبان پاکستان است.

[ad_2]