اندونزی واکسن حلال چینی علیه تاج را تأیید کرد ، اولین رئیس جمهوری که واکسن دریافت می کند – اندونزی استفاده اضطراری از چینی را تأیید می کند

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

جاکارتا
اندونزی پس از حلال اعلام شدن واکسن تاج چین علیه بالاترین نهاد دینی اسلامی تصویب کرد. واکسن چینی Corona Coronavec توسط Sinovec Biotech Limited تولید می شود. پس از تأیید فوری از دولت اندونزی ، کار واکسیناسیون به زودی می تواند در این کشور با بیشترین جمعیت مسلمان جهان آغاز شود. اولین دوز این واکسن به رئیس جمهور جوکو ویدودو داده می شود.

رئیس جمهور اولین دوز واکسن خود را دریافت می کند
رئیس جمهور اندونزی جوکو ویدودو گفته است که ابتدا مکمل های واکسن مصرف خواهد کرد. ویدودو در شبکه های اجتماعی گفت ، چرا رئیس جمهور اول بود؟ من به خودم اولویت نمی دهم ، اما در عوض می خواهم به همه اطمینان دهم که واکسن حلال و بی خطر است. کمپین برای دادن مکمل های واکسن Coronavac به کارکنان بهداشتی و بوروکرات های دیگر احتمالاً در این هفته آغاز می شود.

ادعاهای اندونزی – پس از تحقق شرایط تأیید شده است
پنی لوسیتو ، رئیس سازمان غذا و دارو در اندونزی ، گفت Coronavac شرایط استفاده از واکسن را بر اساس داده ها و بر اساس بخشنامه سازمان بهداشت جهانی برآورده کرده است. مقامات در اندونزی پس از بررسی داده های آزمایشات بالینی در برزیل ، ترکیه و اندونزی ، استفاده از واکسن در موارد اضطراری را تأیید کرده اند.

چرا اندونزی ابتدا به جای افراد مسن واکسن ویروس کرونا را به جوانان تزریق می کند؟
واکسن چینی در اندونزی حلال اعلام شد
شورای اولامای اندونزی ، عالی ترین نهاد اسلامی اندونزی ، هفته گذشته گفت که واکسن Kovid-19 حلال است و با استفاده مسلمانان سازگار است. بگذارید به شما بگوییم که پس از انتشار اخباری مبنی بر استفاده از ژلاتین خوک (گوشت خوک) در واکسن ضد ویروس کرونا ، در بسیاری از کشورهای مسلمان جهان بحث وجود دارد.

واکسن تاج شارون چینی برای مسلمانان؟ عالی ترین نهاد اسلامی اندونزی تأیید مذهبی را داده است
چرا در کشورهای مسلمان سر و صدایی درباره واکسن وجود دارد؟
ژلاتین گوشت خوک اغلب در واکسن ها استفاده می شود و همین امر باعث افزایش نگرانی مسلمانان در مورد واکسیناسیون شده است. استفاده از محصولات ساخته شده از گوشت خوک طبق قوانین اسلامی ممنوع شناخته شده است. بر اساس این گزارش ، از ژلاتین ساخته شده از استخوان های گوشت خوک ، چربی یا پوست برای محافظت از واکسن برای مدت طولانی استفاده می شده است. مسلمانان گمان می كنند كه شركت های تولید واكسن نیز از آن در محصولات خود استفاده كرده اند.

[ad_2]