اندونزی: هواپیما به زودی پس از پرواز ناپدید می شود ، عکس های بقایای موجود در شبکه های اجتماعی ویروسی می شود – پرواز هوایی sriwijaya هواپیمای 182 اندونزی پس از پرواز از جاکارتا ارتباط خود را قطع کرد

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • یک هواپیمای مسافربری پس از پرواز از جاکارتا ، پایتخت اندونزی ناپدید می شود
  • با هواپیمای بوئینگ 737 شرکت هواپیمایی سریویجایا ایر از جاکارتا به کالیمانتان غربی تماس بگیرید
  • بیش از 50 سرنشین این هواپیما ، دولت درگیر عملیات جستجو و نجات بودند

جاکارتا
یک پرواز مفقود شده پس از پرواز از جاکارتا ، پایتخت اندونزی گزارش شده است. بر اساس گزارش ها ، این پرواز شماره SJ 182 شرکت هواپیمایی Srivijaya Air دارای 62 مسافر است. عملیات نجات برای جستجوی هواپیما آغاز شده است. در همان زمان ، عکس های ادعا شده لاشه هواپیما در شبکه های اجتماعی اندونزی منتشر شد.

عکس سقوط هواپیمای ویروسی در شبکه های اجتماعی
لاشه هواپیما در اندونزی در تلویزیون و شبکه های اجتماعی نشان داده می شود. با این حال ، سقوط هواپیما هنوز به طور رسمی تأیید نشده است. طبق گزارش بی بی سی ، بسیاری از ساکنان جزیره ای در نزدیکی ناپدید شدن هواپیما می گویند که مواردی را پیدا کرده اند که به نظر آنها بخشی از هواپیمای گمشده است.

تماس قطع شده پس از 4 دقیقه پرواز
به گزارش FlightRadar24 ، این هواپیما از یک بوئینگ سری 737-500 26 ساله است. که شنبه شب از فرودگاه جاکارتا سوکارنو-هاتا پرواز می کند. گفته می شود که چهار دقیقه پس از پرواز ، ارتباط با هواپیما قطع شده است.

SJ هند

هواپیما در یک دقیقه 10 هزار پا فرود آمد
این هواپیما از طریق رادار ردیابی شد و فقط در یک دقیقه ارتفاع 10،000 فوت را از دست داد. از آن زمان به بعد ، احتمال هر چیز نامطلوبی افزایش یافته است. اگر هواپیما خیلی سریع سقوط کند ، احتمال سقوط را افزایش می دهد. در همین حال ، دولت اندونزی تیم های نجات را فعال کرده است.

خطوط هوایی ارزان قیمت Srivijay Air است
Srivijay Air یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت در اندونزی است. که خدمات هوایی را به اندونزی و سایر مقاصد جنوب شرقی آسیا ارائه می دهد. این شرکت گفت هنوز در حال جمع آوری اطلاعات مربوط به پرواز است. براساس این گزارش ، این هواپیما یک بوئینگ 737 مکس نیست که در سالهای اخیر در دو سانحه مهم رخ داده است.

پرواز اندونزی در سال 2018 نیز سقوط کرد.
در اکتبر 2018 ، یک هواپیمای Lion Air اندونزیایی به دریا سقوط کرد. که در آن 189 نفر درگیر هواپیما کشته شدند. این هواپیما همچنین 12 دقیقه پس از پرواز از جاکارتا ، پایتخت ، در دریا سقوط کرد.

آدیتا ایراواتی ، سخنگوی وزارت حمل و نقل اندونزی گفت که بوئینگ 737-500 حدود ساعت 13:56 از جاکارتا بلند شد و حدود ساعت 2:40 بعد از ظهر ارتباط خود را با برج کنترل قطع کرد. و کمیته ایمنی حمل و نقل ملی در حال تحقیق در مورد هواپیمای گمشده است. “

هواپیمای بوئینگ 737 MAX درگیری دارد
هواپیمایی که از جاکارتا ناپدید شد ، همچنین به عنوان یک مجموعه بوئینگ 737 توصیف می شود ، اگرچه مکس نیست. ماکس قبلاً در مورد ایمنی هواپیما س questionsالاتی را مطرح کرده بود. حتی اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه بوئینگ در حال بررسی توقف تولید این هواپیما است.

مشکل این هواپیما چیست
بزرگترین مشکل در موتور آن است. اگرچه سوخت صرفه جویی می شود ، خود موتور می تواند سرعت آن را کاهش داده و کشتی را خاموش کند. برای غلبه بر این مشکل ، این شرکت نرم افزاری را به نام MCAS پیاده سازی کرد. اما بارها این نرم افزار دستورالعمل های غلطی را نیز ارائه می دهد که احتمال غرق شدن کشتی را افزایش می دهد.

[ad_2]