انتقاد عمران خان: برای زنانی از پوک کشمیری که برای واکسن فلج اطفال به برف می روند

ژانویه 15, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • ویدئویی از شور و اشتیاق زنان اشغال شده توسط کشمیر در پاکستان با عصبانیت به اشتراک گذاشته می شود
  • در این ویدئو ، دو زن واکسن بین کمر و برف خود حمل می کنند تا کودکان کشمیری را در برابر فلج اطفال محافظت کند.
  • پاکستان هنوز در حال مبارزه با فلج اطفال است و دولت واکسیناسیون فلج اطفال را از سر گرفته است.

مظفرآباد
ویدیویی از شور و اشتیاق زنان در کشمیر اشغالی از پاکستان (POK) در شبکه های اجتماعی در حال پخش است. در این فیلم دو زن واکسن بین کمر و برف خود حمل می کنند تا کودکان کشمیری را از فلج اطفال محافظت کند. این واکسن ها باید به کودکان مبتلا به PKD تزریق شود. پاکستان هنوز در حال مبارزه با فلج اطفال است و دولت واکسیناسیون فلج اطفال را از سر گرفته است. از طرف دیگر ، دولت عمران در تلاش است تا حتی یک دستکش برای جلوگیری از برف در اختیار این کارگران فلج اطفال قرار ندهد.

این روزها در PoK خیلی سرد شده و همه جا برف می بارد. مسیرها به دلیل بارش برف با پوشش ضخیم برف تا چندین فوت پوشیده شده است. در ارائه خدمات اساسی با مشکلات زیادی روبرو است. حتی این هوای بد در PoK نیز نمی تواند اشتیاق و روحیه زنان کشمیری را متزلزل کند. این از طریق درب به خانه با واکسن می رود تا از ناونیالال در برابر تخریب ویروس فلج اطفال حتی پس از برف تا کمر محافظت کند.
دولت عمران خان مورد انتقاد قرار گرفته است
این ویدئو توسط دسته Pak Fight Polio Twitter منتشر شده است. این ویدیو تاکنون بیش از یک میلیون بار مشاهده شده و بیش از 1300 نفر توییت کرده اند. با این حال ، این جنگجویان فلج اطفال دولت پاکستان نیز به دلیل تهیه نکردن عینک و سایر موارد مهم برای جلوگیری از سرما و برف مورد انتقاد قرار گرفته اند. سعدیه شیخ می نویسد که چگونه این زنان بدون تجهیزات و عینک مناسب جاده را تصمیم می گیرند؟

سعیده می نویسد: ”لطفا تجهیزات و عینک های لازم لازم را به این زنان تهیه کنید. در قرن 21 ، دیدن این زنان که با برف دست و پنجه نرم می کنند ، تصویر خوبی از پاکستان در جنگ فلج اطفال نیست. عمر مسعود می نویسد: “عدم درک مشترک و عدم مسئولیت دولت را می توان در کل این فیلم مشاهده کرد. اگر مردم مجبور بودند به آنجا بروند ، پس چرا حزب دولت راه را برای آنجا باز نکرد. مزخرف.

[ad_2]