امارات دستورالعمل های سفر جدیدی برای ویزای توریستی هند ، امارات صادر می کند جزئیات اینجا: دارندگان گذرنامه هندی می توانند ویزای توریستی امارات را دریافت کنند

آگوست 22, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

دبی
امارات متحده عربی اعلامیه بزرگی را برای دارندگان گذرنامه هندی اعلام کرده است. دارندگان گذرنامه هندی که به مدت 14 روز در این کشور نبوده اند می توانند ویزای توریستی امارات متحده عربی (امارات) را دریافت کنند. به دلیل شیوع ویروس کرونا ، امارات متحده عربی ورود مردم از بسیاری از کشورها از جمله هند را به مدت طولانی ممنوع کرده است.

شهروندان این کشورها این تسهیلات را دریافت خواهند کرد
به گزارش Gulf News ، علاوه بر هند ، این تسهیلات به افرادی از نپال ، نیجریه ، پاکستان ، سریلانکا و اوگاندا داده شد. در حال حاضر ، به دلیل شیوع ویروس کرونا ، فقط شهروندان اماراتی و مسافرانی که مایل به پرواز دیگری هستند می توانند به امارات بیایند.

سرخپوستان مقیم امارات ، مراقب باشید! نقض قوانین کرونا ممکن است شما را مجبور به پرداخت جریمه تا 10 لاک الکل کند
امارات شرایط ورود را تسهیل می کند
امارات به تدریج شرایط ورود را تسهیل می کند. بر اساس اعلام جدید ، ویزای توریستی برای دارندگان گذرنامه هندی که در دو هفته گذشته در این کشور نبوده اند ، تأیید شده است. همه مسافران با هواپیما باید در بدو ورود به امارات و در نهمین روز ورود ، آزمایش RT-PCR را پشت سر بگذارند.

مردم پاکستان نیز حق دارند بیایند
امارات در عین حال اعلام کرد که به مسافران فرودگاههای پاکستان ، اسلام آباد ، کراچی و لاهور اجازه مسافرت می دهد. پیش از این ، مسافران پاکستانی مجاز به انجام پرواز دیگری از فرودگاه های امارات بودند. طبق اعلام دانشگاه آمریکایی هاپکینز ، تاکنون 7،088،302 مورد ابتلا به ویروس کرونا در امارات ثبت شده است و 2018 نفر جان خود را از دست داده اند.

سفر هند-امارات متحده عربی: شرکت هواپیمایی نیلی خبرهای خوبی می دهد ، پروازهای هند و امارات از امشب آغاز می شود
جریمه شدید برای نقض قوانین قرنطینه
در لیست به روز شده جریمه ها در امارات متحده عربی ، نقض قوانین قرنطینه می تواند منجر به جریمه 1000 تا 50،000 درهم یا 10،000 روپیه شود. توضیح دهید که 1 درهم برابر 20.23 روپیه است. عدم رعایت قوانین ایمنی ، مانند استفاده از ماسک ، فاصله گذاری اجتماعی ، انتشار اخبار دروغ یا شایعات مربوط به تاج و عدم رعایت قوانین ظرفیت خودرو ، همچنین می تواند جریمه های سنگینی را در پی داشته باشد.

درخواست رعایت قوانین
دکتر حمد سیف الشمسی ، دادستان کل امارات ، روز شنبه (21 اوت) فهرست جریمه های تحت قوانین مختلف را منتشر کرد. وی از شهروندان خواست تا برای حفظ امنیت خود و دیگران از قانون و قوانین تاج پیروی کنند. بر اساس این لیست ، نقض قوانین قرنطینه می تواند 20 تا 50 هزار درهم جریمه کند.

برج خلیفه امارات

عکس دوبی

[ad_2]