الکل علیه واکسن ویروس کرونا: کارشناسان هشدار می دهند قبل و بعد از استفاده از واکسن کرونا ویروس مصرف نکنید: اخطار کارشناسان برای ایجاد فاصله از الکل قبل یا بعد از استفاده از واکسن کرونا ویروس

ژانویه 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • این متخصص در مورد واکسن ضد ویروس کرونا توصیه های مهمی ارائه داد
  • مراقبت از الکل قبل یا بعد از یک روز مزیت دارد
  • نوشیدن باعث کاهش ایمنی بدن می شود

لندن
اگر به فکر واکسن زدن علیه ویروس تاج هستید ، دوری از الکل برای شما مهم است. کارشناسان هشدار داده اند که نوشیدن الکل می تواند مقاومت بدن را کاهش دهد. آنها پیشنهاد می کنند که نوشیدن الکل قبل یا بعد از یک روز ممکن است اثر واکسن را کاهش دهد.

در واقع ، نوشیدن الکل بر میکروارگانیسم های موجود در بدن تأثیر می گذارد که بدن ما را در برابر باکتری ها و ویروس های مضر محافظت می کند. در نتیجه ، گلبول های سفید خون موجود در خون ما آسیب می بینند. لنفوسیت موجود در گلبول های سفید خون باعث ایجاد آنتی بادی برای مبارزه با ویروس می شود.

تأثیری که در آزمایش نشان داده شده است
دکتر رونک ایهاریا ، متخصص طب فوری در حال آزمایش نمونه های خون است. این نمونه ها قبل و بعد از مصرف الکل گرفته شده است. آنها دریافتند که تأثیر سه لیوان الکل به وضوح قابل مشاهده است که باعث کاهش 50 درصدی تعداد لنفوسیت ها می شود. گلبولهای سفید تا 40-20٪ لنفوسیت دارند.

هیچ واکسنی استفاده نمی شود
پروفسور ایمونولوژیست شینا کروکشانک می گوید که می تواند مقاومت بدن را کاهش دهد. وی از مردم خواست تا در مورد واکسیناسیون Kovid-19 از مصرف الکل مراقبت کنند. لنفوسیت ها سلول هایی هستند که تصمیم می گیرند چگونه با یک مهاجم مانند ویروس مبارزه کنند.

واکسن تزریق می شود
قابل توجه است که واکسن Pfizer و Oxford-AstraZeneca در انگلستان تزریق می شود ، در حالی که Pfizer و Moderna در ایالات متحده واکسینه می شوند. به دنبال توصیه کمیسیون خبرگان در هند ، کنترلر عمومی داروها در هند (DCGI) Kovishield را از م Instituteسسه سرم و Kovixin را از Bharat Biotech برای استفاده اضطراری در هند تأیید کرد. علاوه بر این ، Zydus Cadila Zykov-D برای آزمایشات بالینی مرحله III تأیید شده است.

[ad_2]