الون ماسک نورالینک: پیام بزرگ الون ماسک ، تراشه رایانه را تا پایان سال در ذهن مردم جای خواهد داد

فوریه 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • ایلان ماسک در حال آماده سازی یک تراشه رایانه در ذهن انسان تا پایان سال جاری است
  • با راه اندازی Neuralink ، آزمایشات و روی حیوانات ، از سال 2016 روی این پروژه کار کنید
  • Neuralink ادعا می کند بیماری های عصبی را درمان می کند

واشنگتن
الون ماسک ، تاجر میلیاردر ، مالک شرکت اسپیس ایکس و تسلا ، از برنامه ریزی برای راه اندازی تراشه رایانه در ذهن مردم تا پایان سال جاری خبر داده است. ماسک گفت که اگر همه چیز خوب پیش برود ، تا پایان سال جاری ، آزمایش انسان برای راه اندازی رایانه مغزی با رابطی به نام Neuralink آغاز می شود. تراشه ساخته شده در این بوت قبلاً روی حیوانات آزمایش شده است.

می خواهید از شر مشکلات عصبی خلاص شوید
ماسک این پرتاب را در سال 2016 در منطقه خلیج سانفرانسیسکو آغاز کرد. هدف آن کاشت یک رابط رایانه در مغز انسان برای کمک به درمان مشکلات عصبی مانند بیماری آلزایمر ، زوال عقل و ضایعات نخاعی است. هدف بلند مدت ماسک از این پروژه کشف رابطه بین انسان و هوش مصنوعی است.

ماسک این طرح را در واکنش به این توییت اعلام کرد

ایلان ماسک این اطلاعات را پس از توییت کاربر در بستر رسانه های اجتماعی توییتر ارائه داد. این کاربر همچنین درخواست کرده است که در روند انسان نقش داشته باشد. کاربر نوشت که در یک حادثه رانندگی که 20 سال پیش اتفاق افتاد ، زیر شانه هایم فلج شدم. اکنون من همیشه در آزمایش بالینی Neuralink شما حضور دارم. در پاسخ ، ماسک گفت که آزمایشات ممکن است اواخر امسال آغاز شود.

آماده سازی برای شروع آزمایشات انسانی تا پایان سال
ماسک می نویسد که ایمپلنت های Neuralink برای اطمینان از ایمنی کارهای بسیار دشواری را با سرعت بالایی انجام می دهند. وی همچنین با اداره غذا و سگ ایالات متحده (FDA) در ارتباط است. اگر همه چیز خوب پیش برود ، ممکن است اوایل امسال بتوانیم یک ترال انسانی بسازیم.

یک تراشه در مغز حیوان نصب شده است
روز یکشنبه ، ماسک در مصاحبه با برنامه اجتماعی خصوصی Clubhouse فاش کرد که Neuralink یک ایمپلنت بی سیم در مغز میمون قرار داده است. سپس او فقط با کمک مغز خود بازی ویدیویی را انجام داد. پیش از این ، Neuralink همچنین سعی داشت این تراشه ها را در مغز خوک وارد کند.

[ad_2]