الون ماسک دوست دختر گریمز مثبت مثبت: الون ماسک: تاج برای دوست دختر ایلون ماسک ، ثروتمندترین میلیاردر جهان ، “خنده دار”

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دوست دختر ثروتمندترین مرد جهان الون ماسک ، گریمز ، آلوده به ویروس کرونا
  • گریمز در اینستاگرام گفت که “در نهایت” از ویروس تاج رنج می برد
  • این خواننده کانادایی اخیراً پسرش X Æ A-Xi را به دنیا آورد

واشنگتن
دوست ایلون ماسک ، ثروتمندترین مرد جهان ، به ویروس گریمز کرونا آلوده است. گریمز گفت که “سرانجام” از ویروس تاج رنج می برد. گریمز ، خواننده کانادایی و به تازگی از پسرش X Æ A-Xii متولد شده است ، گفت که با ارسال پست در اینستاگرام ، تاج مثبت خود را بدست آورد. گریمز گفت: “من سرانجام کوید را بدست آوردم ، اما از این تب به روشی منحصر به فرد لذت می برم … 2021.

طبق گزارشی در نیویورک ، گریمز نگفت که ایلان ماسک و پسرش نیز تاج دارند. گریمز هفته گذشته نسخه Rev آلبوم خود را راه اندازی کرد. آلبوم اصلی او کاملاً پوپولیستی بود. پیش از این ، ایلان ماسک در آن زمان جنجال هایی را مطرح کرد و گفت آزمایش های تاج “بی فایده” است.

ایلان ماسک گفت که اتفاق جعلی در حال رخ دادن است
الون ماسک ، مالک اسپیس ایکس و تسلا ، گفت که وی به ویروس کرونا مبتلا شد و آن روز دوباره منفی شد. ایلان ماسک در توییتر خود گفت: “اتفاق جعلی در حال رخ دادن است. امروز چهار بار تست کووید کردم. دو تست منفی و دو تست مثبت بود. همان دستگاه ، همان آزمایش و همان پرستار. آزمایش سریع برای آنتی ژن BD. هنگامی که یک کاربر توییتر از او پرسید که آیا این منجر به چنین جهشی در موارد شده است؟ به این ، ماسک پاسخ داد: “آنچه برای من اتفاق می افتد برای دیگران اتفاق می افتد.”

ماسک گفت که آزمایش واکنش زنجیره ای پلیمراز وی توسط آزمایشگاه های دیگری انجام شده است که گزارش آنها 24 ساعت طول خواهد کشید. وی در توییتر خود نوشت: “من از آزمایشگاه های مختلف تست PCR می گیرم. 24 ساعت طول می کشد تا نتیجه بگیرید. وقتی کاربر دیگری از علائم وی س askedال کرد ، ماسک گفت که علائم خفیف سرماخوردگی دارد. علائم غیرمعمولی وجود ندارد.

[ad_2]