افکار پسرانه پاکستانی درباره هند با یوتوبر کارل راک: کودک پاکستانی چنین جوابی در مورد هند داد ، لبخند را به لب می آورد

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • پاسخ پاکستان به هند 11 ساله هند قلب اینترنت را به خود جلب کرده است
  • کارل راک ، که فیلم های سفر به هند و جنوب شرقی آسیا را ساخت ، در پاکستان است
  • وی در سفر خود به پاکستان با زکیاس 11 ساله ملقب به جک در لاهور دیدار کرد.

اسلام آباد
غالباً خبرهایی مبنی بر نفرت بین هند و پاکستان وجود دارد ، اما اکنون پاسخ کودک 11 ساله پاکستانی قلب اینترنت را به خود جلب کرده است. YouTuber Carl Rock ، که فیلم های سفر به هند و کشورهای جنوب شرقی آسیا را ساخته است ، این روزها در پاکستان است. کارل پاکستان را هند قبل از تقسیم بندی توصیف می کرد. وی در سفر خود به پاکستان با زکیاس 11 ساله ملقب به جک در لاهور دیدار کرد.

جک و پدرش هنگام صرف شام با کارل گفتگوی عادی داشتند. در این مدت ، این دو در مورد غذا و فرهنگ پاکستان بحث کردند. در این مدت ناگهان مکالمه کارل با جک در مورد هند آغاز شد. فیلم این مکالمه توسط کارل در کانال YouTube خود به اشتراک گذاشته شد. وی در شرح ویدئوی خود نوشت: “هنگام بازدید از لاهور ، با یك مشترك 11 ساله پاكستانی روبرو شدم و از او سال كردم كه درباره هند چه نظری دارد. پاسخ این کودک شما را متعجب خواهد کرد. جک درک مردم عادی در مورد هند و پاکستان را به خوبی منعکس می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=HHu-PyERJ70

“مردم خوب و بد همه جا هستند”
وقتی کارل از جک پرسید که درباره هند چه نظری دارد ، وی گفت: “همه جا افراد خوب و بد وجود دارند ، ما نمی توانیم درباره هر کس نظر یکسانی داشته باشیم.” من دوستان زیادی در هند دارم. در جواب ، جک کارل گفت: “بله ، درست است.” کارل با واکنش درخشان جک تحت تأثیر قرار گرفت. جک گفت پدرش بارها به هند رفته است. حدود 6 سال پیش ، آخرین بار پدرش از شهر آمریتسار هند بازدید کرد.

کارل در حال حاضر از پاکستان بازدید می کند و مرتباً فیلم ارسال می کند. کارل ملقب به راک از نیوزیلند در سال 2013 به هند آمد و از آن زمان او به یکی از طرفداران فرهنگ ، مردم و غذای هند تبدیل شده است. وی با یک دختر هندی ازدواج کرده و در دهلی زندگی می کند. این فیلم وی بسیار محبوب است.

[ad_2]