افزایش امید به زندگی در انسان: دانشمندان اسرائیلی امید به زندگی موش ها را 23٪ افزایش می دهند و ممکن است انسان بعدی باشد

ژوئن 2, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • در برابر همه گیری ویروس کرونا از اسرائیل ، خبرهای خوبی منتشر شد
  • دانشمندان اسرائیلی در حال یافتن راهی برای افزایش 23 درصدی عمر موش ها هستند
  • اگر در مورد انسان اعمال شود ، زندگی انسان می تواند به 120 سال برسد.

تلآویو
در میان اپیدمی ویروس کرونر از اسرائیل ، خبرهای خوبی منتشر شد. دانشمندان اسرائیلی راهی برای افزایش عمر موش صحرایی تا 23 درصد پیدا کرده اند. اگر این مطالعه بسیار مهم در مورد انسان اعمال شود ، در این صورت زندگی عادی فرد می تواند به 120 سال برسد. در طی این مطالعه ، محققان با افزایش تأمین پروتئینی به نام SIRT6 ، امید به زندگی 250 موش را 23٪ افزایش دادند.

طبق گزارشی از Times of Israel ، پروتئین SIRT6 به طور کلی روند پیری را کند می کند. در تحقیقی که در مجله Nature Communication منتشر شد ، محققان گفتند که حیوانات غنی از پروتئین SIRT6 کمتر به سرطان آلوده می شوند. پروفسور چایم کوهن از دانشگاه بار ایلان گفت: “تغییر در امید به زندگی بسیار مهم است. این نیز وقتی فکر می کنید که با افزایش امید به زندگی یک انسان به همان روش ، ما می توانیم 120 سال زندگی کنیم.

“آزمایشات روی انسان طی دو تا سه سال آینده”
کوهن گفت: “تغییراتی که در موش ها دیده ایم می تواند در انسان اعمال شود و اگر این اتفاق بیفتد بسیار هیجان انگیز خواهد بود.” آزمایشگاه کوهن در حال تلاش برای یافتن داروهایی است که بتوانند پروتئینی به نام SIRT6 را با اطمینان در بدن انسان افزایش دهند. در سال 2012 ، کوهن اولین محققی بود که سطح پروتئین را در حیوانات افزایش داد ، بنابراین عمر آنها طولانی شد.

این گزارش می گوید که در سال 2012 ، امید به زندگی موش های نر 15 درصد افزایش یافته است ، اما این تاثیری بر موش های ماده نداشته است. مطالعات اخیر نشان می دهد که افزایش مقدار پروتئین SIRT6 باعث افزایش امید به زندگی موشهای نر و ماده می شود. در طول این مطالعه ، امید به زندگی مردان 30 درصد و زنان حدود 15 درصد افزایش یافته است. دانشمندان دریافته اند که توانایی تولید انرژی در موش های مسن کاهش می یابد. با این حال ، موشهای مسن که مقادیر بیشتری پروتئین SIRT6 داشتند ، انرژی را به راحتی ذخیره می کردند. کوهن گفت که طی دو یا سه سال آینده ، آزمایشگاه وی قادر به تکرار این آزمایش در انسان و ساخت داروی دقیق برای افزایش پروتئین SIRT6 است.

[ad_2]