اعلامیه اجلاس سران G-7 Carbis: اعلامیه اجلاس G-7 همه آنچه می خواهید بدانید آخرین به روزرسانی ها: اعلامیه اجلاس G-7 امروز اعلامیه همه گیر خلیج Carbis

ژوئن 12, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
امروز در G7 ، کنفرانس هفت اقتصاد بزرگ جهان که در انگلیس منتشر شده است ، اعلامیه اصلی اعلام خواهد شد. همه این کشورها پس از مشاهده ویرانی وحشتناک اپیدمی ویروس کرونا ، برنامه عملیاتی را برای آینده به جهان ارائه خواهند داد. هدف اصلی آن کاهش زمان لازم برای تولید واکسن برای همه گیری های آینده در کمتر از 100 روز است. در طی اپیدمی ویروس کرونا ، جهان برای دریافت اولین واکسن خود مجبور شد حدود 10 ماه صبر کند.

کشورهای G7 بیانیه Carbys Bay را صادر می کنند
گفته می شود رهبران G7 پس از جلسه ویژه روز شنبه اعلامیه خلیج Corbis را صادر می کنند. این منجر به برنامه ای برای تلاش برای جلوگیری از تکرار ویرانی های اقتصادی و انسانی ناشی از اپیدمی ویروس کرونا می شود. به گفته دانشگاه آمریکایی جان هاپکینز ، از آغاز این اپیدمی در سراسر جهان 3 میلیون و 800 هزار نفر جان خود را از دست داده اند.

این پیشنهادات در بیانیه Carbys Bay گنجانده خواهد شد
این اعلامیه کشورهای G7 تمام اقدامات را برای برداشتن گامهای مشخص علیه همه گیری های آینده اتخاذ خواهد کرد. که شامل کاهش زمان تولید و صدور مجوز برای واکسن ها ، روش های درمانی و تشخیصی هر بیماری در آینده به کمتر از 100 روز خواهد بود. علاوه بر این ، افزایش ظرفیت شبکه جهانی مشاهده و سازگاری ژنوم نیز شامل خواهد شد. همه این کشورها همچنین پیشنهاد می کنند سازمان بهداشت جهانی را بهبود بخشیده و تقویت کنند.

انگلیس G7.

رهبران G-7 به ضیافت ملکه انگلیس رسیدند
روز جمعه ، نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، با پیشنهاد مقابله با نابرابری جهانی ، اجلاس را آغاز کرد. وی در سخنان آغازین خود گفت که جهان به شدت نیاز به یادگیری از اشتباهات بحران مالی 2008 و مقابله با زخم های نابرابری دارد. پس از اولین جلسه در روز جمعه ، همه رهبران G-7 برای شام به کاخ ملکه انگلیس ، ملکه الیزابت دوم رسیدند.

اجلاس G7 در کورنوال.

هند همچنین میهمان ویژه این کنفرانس است
هند نیز به طور ویژه به این اجلاس دعوت شد. در این میان نخست وزیر نارندرا مودی از طریق کنفرانس های ویدیویی از هند شرکت خواهد کرد. نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون به طور ویژه نخست وزیر مودی را برای شرکت در این اجلاس دعوت کرده بود. مانند هند ، استرالیا و کره جنوبی بخشی از G7 نیستند ، اما از آنها برای پیوستن به عنوان کشورهای مهمان نیز دعوت شده است.

انگلستان G7 (1).

G-7 چیست؟
G-7 گروهی از 7 اقتصاد پیشرفته در جهان است. این شامل ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه ، ژاپن ، آلمان ، ایتالیا و کانادا است. اولین اجلاس آن در سال 1975 برگزار شد ، اما پس از آن فقط 6 عضو داشت. کانادا نیز در سال 1976 به این کشور پیوست و پس از آن به گروه هفت تغییر نام داد. از آن به بعد ، انگلیس هند ، استرالیا ، کره جنوبی و آفریقای جنوبی را به نشست G7 دعوت کرد.

[ad_2]