اصلاحات شب بوریس جانسون: بوریس جانسون اولین اجلاس مد را در اجلاس G7 در انگلیس در ماه ژوئن دعوت می کند – بوریس جانسون از اولین مراسم مد در اجلاس G7 در ماه ژوئن در انگلیس دعوت می کند

ژانویه 17, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، نخست وزیر هند ، نارندرا مودی را به شرکت در نشست G-7 دعوت کرده است. جانسون روز یکشنبه جزئیاتی از اجلاس سران را که از 11 تا 13 ژوئن در منطقه ساحلی کورنوال برگزار می شود ، ارائه داد. جانسون سال گذشته با نخست وزیر مودی تلفنی تماس گرفت. سپس هند به همراه كره جنوبی و استرالیا به عنوان میهمان كنفرانس انتخاب شد.

یک دعوت نامه رسمی به نخست وزیر مودی روز یکشنبه ارسال شد. نخست وزیر انگلیس پیش از نشست G-7 برنامه خود برای سفر به هند را تکرار کرد. پیش از این ، برنامه وی برای حضور در جشن های روز جمهوری در هند به عنوان مهمان اصلی به دلیل بحران ویروس کرونا لغو شد. گروه G7 متشکل از انگلستان ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، ژاپن و ایالات متحده است.

وزارت امور خارجه انگلیس گفت که هند به عنوان “داروخانه جهانی” بیش از 50٪ واکسن های جهان را تأمین می کند و انگلیس و هند در طی این همه گیری با هم کار کرده اند. طبق بیانیه رسمی دولت انگلیس ، “انگلیس اولین عضو کشورهای P5 است که از کرسی دائمی هند در شورای امنیت سازمان ملل حمایت می کند. وی اولین عضو گروه جی 7 بود که هند را به نشست جی 7 2005 دعوت کرد.

هند که رئیس فعلی برجام و رئیس G20 در سال 2023 خواهد بود ، نقشی اساسی در همکاری های چند جانبه برای بهبود جهان بازی خواهد کرد. طبق گفته وزارت امور خارجه ، دعوت به هند ، استرالیا و کره جنوبی گواهی بر تعهد انگلیس برای بازنمایی بهتر دنیای امروز در نهادهای چندجانبه است.

[ad_2]