اسپیسکس فضاپیمای باری “اژدها” را از خرس های مرکب و صفحات خورشیدی به ISSS برای ناسا پرتاب می کند

ژوئن 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • تحویل موشک اسپیس ایکس برای ایستگاه فضایی در مدار زمین انجام می شود
  • این موشک به همراه 3300 کیلوگرم چمدان ، تجهیزات تحقیقاتی به جا مانده است.
  • دو میهمان ویژه Sea Bear و Squid نیز با این موشک رفتند.

واشنگتن
موشک اسپیس ایکس الون ماسک روز پنجشنبه با حمل تجهیزات به ایستگاه فضایی که به دور زمین می چرخد ​​، بلند شد. این موشک قدرتمند با 3300 کیلوگرم چمدان ، تجهیزات تحقیقاتی بلند شد. این موشک روز شنبه به ایستگاه فضایی متصل می شود. با این موشک ، دو مهمان ویژه Sea Bear و Squid نیز به پیاده روی فضایی رفتند. علاوه بر این ، سیب و سبزیجات تازه برای فضانوردان ارسال شد.

آزمایشات ویژه هم با خرس های دریایی و هم با پرندگان دریایی در ایستگاه فضایی انجام خواهد شد. او سعی خواهد کرد یاد بگیرد که خرس های قطبی چگونه با فضای فضا کنار می آیند. محققان همچنین سعی خواهند کرد دریابند که آیا ارتباط بین رازیانه دریایی و باکتریهای مفید تحت تأثیر قرار نگرفته است. علاوه بر این ، مواردی که باید در ایستگاه فضایی آزمایش شوند شامل کنترل از راه دور بازوی رباتیک با استفاده از سونوگرافی قابل حمل ، واقعیت مجازی است.

سیب ، پرتقال ، گیلاس ، پیاز ، لیمو نیز توسط Dragon Capsule تأمین می شود
دانشمندان همچنین تلاش خواهند کرد تا درک کنند که چگونه سنگ در داخل کلیه ها در فضا تولید می شود. علاوه بر این ، بیش از 12 آزمایش دیگر باید انجام شود ، از جمله تولید پنبه مقاوم در برابر فشار. هیچ کس وارد کپسول اژدهای SpaceX نشده است. هر روز صدها آزمایش در ایستگاه فضایی انجام می شود. این یک آزمایشگاه متحرک است. فضانوردان هر آزمایش را انجام می دهند و گزارش خود را برای دانشمندان روی زمین می فرستند.

تحقیقات ایستگاه فضایی درک ما از زندگی بدون جاذبه را افزایش می دهد. سیب تازه ، پرتقال ، گیلاس ، پیاز ، لیمو و غیره. آنها همچنین توسط کپسول اژدها به فضانوردان فرستاده شدند. همچنین صفحات خورشیدی جدیدی به موشک ارسال شده است که باعث افزایش در دسترس بودن انرژی در ایستگاه فضایی می شود. این صفحه خورشیدی در خارج از ایستگاه فضایی نصب خواهد شد. بگذارید به شما بگویم که خرس های دریایی زنده مانده و حتی در بدترین شرایط نیز به رشد خود ادامه می دهند. آنها حتی در صورت عدم تابش و اکسیژن زنده می مانند.

[ad_2]