اردوغان رئیس جمهور ترکیه WhatsApp را از سیاست حفظ حریم خصوصی جدید خریداری می کند – WhatsApp راه اندازی شده توسط رئیس جمهور ترکیه پس از تغییر فیس بوک ، طیب اردوغان را می پذیرد

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

آنکارا
دفتر رسانه ای رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد که از بستر رسانه های اجتماعی WhatsApp خارج می شود. نه تنها این ، وزارت دفاع ترکیه همچنین اعلام کرد که دیگر از واتس اپ استفاده نخواهد کرد. واتس اپ اخیراً سیاست حفظ حریم خصوصی جدیدی را منتشر کرده است که در صورت عدم تصویب ، می تواند حساب کاربر را نیز حذف کند. پس از تصویب این سیاست ، داده های کاربر در بسیاری از سیستم عامل های شرکت ، از جمله فیس بوک ، به اشتراک گذاشته می شود. کدام کاربران نگران امنیت داده های خود هستند.

حساب رئیس جمهور به برنامه BiP منتقل شده است
طبق گزارش بلومبرگ ، رئیس جمهور اردوغان در 11 ژانویه به گروه های WhatsApp خود دستور داد به برنامه پیام رمزگذاری شده BiP روی بیاورند. BiP برنامه ای برای پیام های رمزگذاری شده از ترکیه است که متعلق به Turkcell Eletissim Hizmetleri AS است. اکنون همه افراد از طریق حساب ایجاد شده در BiP از دفتر رئیس جمهور و وزارت دفاع اطلاعات دریافت می کنند.

صدای تحریم تحریم در ترکیه در حال رشد است
پس از اعلام عزیمت رئیس جمهور از واتس اپ ، صدای مخالف این شرکت رسانه های اجتماعی آمریکایی در ترکیه قویتر شد. افراد در ترکیه به سرعت به برنامه BiP می پیوندند ، به استثنای WhatsApp. Turkcell روز یکشنبه اعلام کرد که در حدود 1 میلیون (1 میلیون) کاربر جدید در 24 ساعت گذشته به مسنجر BEP پیوسته اند. Turkcell گفت: این برنامه از زمان راه اندازی در سال 2013 تاکنون بیش از 53 میلیون بار بارگیری شده است.

واتس اپ سیاست حفظ حریم خصوصی جدیدی را منتشر کرده است
WhatsApp سیاست حفظ حریم خصوصی خود را در سال جدید به روز می کند. این شرکت اطلاعیه ای را برای پذیرش مصرف کنندگان ارسال می کند. اگر کاربران این سیاست را تا 8 فوریه قبول نکنند ، ممکن است حساب آنها نیز حذف شود. به گفته کارشناسان ، این سیاست جدید باعث افزایش حریم خصوصی می شود زیرا تمام محتوای شما در WhatsApp کنترل می شود.

بحث واتساپ
در بیانیه ای که توسط واتس اپ منتشر شد ، این سیاست اعلام کرد که این شرکت می داند چه محتوایی بیشتر ارسال می شود. پیگیری اخبار جعلی راحت تر خواهد بود. علاوه بر این ، آنها محصول را در سایت تجاری برای وضعیت به اشتراک می گذارند ، بنابراین Facebook Instagram تبلیغات مربوط به آن را نیز نمایش می دهد. هیچ گپ خصوصی تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

این شرکت می تواند این داده های کاربر را کنترل کند

اخبار جدیدی پیرامون سیاست جدید ایجاد شده است زیرا WhatsApp در بین مردم بسیار محبوب است. هرکسی که از تلفن هوشمند استفاده می کند از آن به عنوان یک برنامه مشترک استفاده می کند. به این ترتیب ، انواع مختلف داده مشاهده می شود. این موارد شامل اطلاعاتی مانند داده های تبلیغات ، تاریخچه خرید ، مکان دوره ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل ، مخاطبین ، تعامل محصول ، داده های خرابی ، گالری ، داده های عملکرد خواهد بود.

[ad_2]