اخبار کیم جونگ اون: کیم جونگ اون در سال جدید 2021 نامه ای به کره شمالی نوشت: کیم جونگ اون در سال جدید 2021 به کره شمالی نامه نوشت

ژانویه 2, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • جشن سال نو در کره شمالی
  • کیم جونگ اون نامه ای به کشور نوشت
  • ممنون که در مواقع دشوار از من حمایت می کنید
  • هیچ ادعایی برای تاج گذاری در کشور وجود ندارد

پیونگ یانگ
دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ اون از او به خاطر حمایت از رهبری خود در دوران سخت در سال جدید تشکر کرد. هزاران نفر در سراسر کشور سال نو را با آتش بازی ، رقص و آواز در میدان کیم ایل سونگ در پایتخت ، پیونگ یانگ جشن گرفتند. نه تنها این ، در سال جدید او برای شهروندان کشور کارت نوشت ، که برای اولین بار از سال 1995 انجام می شود. کیم معمولاً هر سال یک ژانویه از طریق تلویزیون سخنرانی می کند.

با تشکر از کشور
به گزارش خبرگزاری مرکزی کره ، کیم در این نامه نوشت: “برای همه خانواده های کشور آرزوی خوشبختی و سلامتی دارم.” پیش از این ، پدر کیم کیم ایل نامه ای نوشت و پس از آن نامه برای دومین بار انجام شد. کره شمالی می گوید هیچ موردی از عفونت کرونر یافت نشده است. وی از مردم برای حمایت از حزب در “شرایط دشوار” تشکر کرد. اعتقاد بر این است که منظور وی از ویروس تاج و تحریم های اقتصادی بین المللی است.

چشم ها در بدبختی است
بزودی کنگره ای در کشور ترتیب داده می شود تا در مورد برنامه های جدید اقتصادی و سیاسی بحث شود. این اولین جلسه از 5 سال گذشته و هشتمین نشست از این دست در تاریخ کشور خواهد بود. این کنگره که در سال 2016 برگزار شد ، پس از 36 سال برگزار شد. پیش بینی می شود کنگره قبل از مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب آمریکا جو بایدن در تاریخ 20 ژانویه برگزار شود. قابل توجه است که پس از نشست هانوی در سال 2019 ، روابط بین ایالات متحده و کره شمالی در دولت ترامپ همچنان متشنج است.


ارتباطات خوب نیست
روابط کره شمالی با رئیس جمهور جدید بایدن نیز خیلی خوب نیست. کره جو بایدن را “احمق” خواند. پیونگ یانگ در یک بیانیه رسمی حتی گفت که بایدن در آخرین مراحل زوال عقل است. نه تنها این ، مقامات حتی او را با یک سگ دیوانه مقایسه می کنند که باید او را با یک چوب لت و کوب کرد. از سوی دیگر ، اگرچه بایدن سیاست خود در قبال کره شمالی را روشن نکرده است ، اما او گفته است که بدون توافق در مورد کاهش سلاح های هسته ای با کیم جونگ اون دیدار نخواهد کرد.

[ad_2]