اخبار پاکستان: ویدئو: سگ نزدیک به عمران خان خود را در گارد VIP پیدا می کند ، وزیر سند نظرسنجی را آغاز می کند – سگ سوار بر جیپ رسمی فرماندار سند با اسکورت پلیس ، پاکستان ، وزیر فیلم ویدئویی ویروسی می گیرد

ژانویه 28, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • سگ ژرمن شپرد که در کالسکه رسمی فرماندار استان سند پاکستان دیده می شود
  • وزیر استان سند در حال فیلمبرداری با هدف دولت عمران است
  • والی سند نزدیک به عمران خان به سو Mis استفاده از اموال دولتی متهم شد

اسلام آباد
عموم مردم پاکستان غذایی برای خوردن ندارند. قیمت سبزیجات و روغن سر به فلک می کشد. در همین حال ، سگ چوپان آلمانی فرماندار سند ، نزدیک به عمران خان نخست وزیر پاکستان ، با یک جیپ دولتی در حال قدم زدن است. این اطلاعات توسط وزیر اطلاعات و صدا و سیما در استان سند فاش شد. نه تنها این ، او همچنین ویدیویی از کل حادثه را فیلمبرداری و توییت کرد. که در آن این سگ در حال پرسه زدن در یک ماشین دولتی دیده شده است.

والی پاکستان نزدیک عمران است
حزب خلق پاکستان توسط استان سند پاکستان اداره می شود. در همان زمان گفته می شود که فرماندار کشور به نخست وزیر عمران خان نزدیک است. تایمور تالپور وزیر PPP با دیدن سگی که در حال راه رفتن به کراچی با یک وسیله نقلیه رسمی متعلق به فرماندار سیند است ، با صبر و حوصله پاسخ داد. وزیر PPP در گفتگو با رسانه های محلی در پاکستان گفت که من همچنین یک سگ دوست هستم ، اما هرگز حتی یک سگ را از اتومبیل دولتی نگرفته ام.

مردم غذا و سگ ندارند که در اسکورت پلیس راه بروند
وی به دولت عمران حمله کرد و گفت مردم کشور غذای کافی برای خوردن ندارند و یک سگ از سواری با یک وسیله نقلیه رسمی همراه با اسکورت پلیس لذت می برد. وی گفت كه این عمل باید دلسرد شود زیرا این سو an استفاده از خزانه دولت است. تالپور گفت که رئیس PPP ، Bilawal Bhutto Zardari نیز صاحب سگ است ، اما هرگز سوار پلیس نشده است.

فرماندار سابق سند نیز هدف گرفت
محمد زبیر ، فرماندار سابق سند و سخنگوی ارشد اتحادیه مسلمانان N پاکستان ، همچنین ویدیویی را در توییتر منتشر کرد و از پروتکل VIP انتقاد کرد. وی با حمله به حزب تحریک انصاف عمران خان پاکستان در توییتر نوشت که حتی سگ فرماندار نیز پروتکل کامل دریافت کرده است. این حزب از همه مرزها عبور کرده است.

در زیر عمران خان ، یک فاجعه در پاکستان جدید ، گاز پخت و پز وجود ندارد
حتی افراد فقیر نیز تمایلی به خوردن غذا در پاکستان ندارند
رهام خان ، همسر سابق عمران خان ، چند روز پیش گفت که یک کیلو زنجبیل به 1000 روپیه در راولپندی فروخته می شود. قیمت فلفل دلمه ای نیز به ازای هر کیلوگرم 200 روپیه رسیده است. در پاکستان سر و صدا بر سر آرد بود. در پاکستان قیمت بنزین به 109.20 روپیه لیتر ، گازوئیل به 113.19 روپیه لیتر ، نفت سفید به 76.65 روپیه لیتر و دیزل سبک به 76.23 روپیه لیتر افزایش یافته است.

تورم در پاکستان به دلیل تورم ، زنجبیل به 1000 روپیه در هر کیلوگرم رسید
پاکستان با کمبود غلات مواجه است
امروزه ، پاکستان با کمبود مواد غذایی دست و پنجه نرم می کند. پاکستان پیشتر پیاز به جهان صادر کرده است. حالا او مجبور است آن را وارد کند تا قیمت پیاز در کشورش کاهش یابد. عمران خان دائماً با کابینه و کارمندان ملاقات می کرد تا قیمت آرد و شکر را کاهش دهد.

[ad_2]