اخبار پاکستان: هشدار طالع بینی پاکستانی به نخست وزیر عمران خان ، بلالو بوتو ماریام نواز می تواند کشور را تغییر دهد: عمران خان نخست وزیر پاکستان توسط یک طالع بینی هشدار داده است ، بیوالال-ماریام ممکن است در سال جدید تغییر کند

ژانویه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • منجم معروف به عمران خان هشدار داده است كه بايد در زمينه هاي سياسي با دقت بجنگد.
  • منجم پاکستانی پیش بینی می کند که 2021 برای عمران ناپایدار باشد
  • وی گفت که درخشش ستاره های Bilawal بوتو زرداری و مریم نواز شریف دیده می شود.

اسلام آباد
در پاکستان ، در میان آتش شدید احزاب مخالف ، یک منجم برجسته هشدار داد که در سال جدید ، نخست وزیر کریکت عمران خان در مناطق سیاسی ناهموار هوشیار خواهد بود ، در غیر این صورت او می تواند در امنیت باشد. منجم مشهور پاکستان سامی خان پیش بینی می کند که در سال 2021 ، نخست وزیر عمران خان ممکن است فراز و نشیب هایی داشته باشد ، ستاره های رهبر PPP بیالو بوتو زرداری و ماریام نواز شریف رهبر PML N درخشان هستند.

خان خود گفت که ستاره های Bilawal درخشان هستند و خواهر آنها آصف بوتو زرداری نشانه ای قوی از بازگشت PPP خواهد بود. جیوتیشی سامیا به نخست وزیر عمران خان توصیه کرد که بسیار خوب با برگهای خود راه برود. وی گفت: 2021 برای عمران خان ، سیاستمدار که به کریکت تبدیل شده است ، بسیار مهم خواهد بود ، زیرا ستاره های او تغییر می کنند.
یک زن سعودی توسط یک میلیارد معشوقه با یک راننده پاکستانی ازدواج کرد؟ بدانید چرا شوخی عمران خان پرواز می کند
بلاوال مریم همچنان به شدت به عمران حمله می کند
به ما اطلاع دهید که بیلاوال و مریم دائماً از طریق راهپیمایی های PDM به شدت علیه عمران خان حمله می کنند. اخیراً ، ماریام نواز ، دختر نخست وزیر پیشین پاکستان ، نواز شریف ، به دلیل شکست وحشیانه پاکستان در کشمیر ، عمران خان نیازی ، نخست وزیر را به شدت مورد حمله قرار داد. ماریام گفت که به دلیل حماقت عمران و بی کفایتی ، کشمیر وارد دامان نارندرا مودی شد. وی گفت اگر پاکستان ادعاهای خود را نسبت به کشمیر از دست بدهد ، کل کشور آسیب خواهد دید.

ماریام نواز گفت که عمران خان اغلب می گفت نواز شریف عشق مودی است ، اما او خود کشمیر را به نخست وزیری هند از دست داده است. ماریام گفت: “وقتی نخست وزیری ضعیف در کشوری باشد که با حمایت و رای مردم نیامده باشد و وقتی دولت ضعیف باشد ، دشمنانی مانند هند از این طریق حمله می کنند.” وی گفت حماقت و بی کفایتی عمران خان این بود که کشمیر وارد دامان نارندرا مودی شد.

[ad_2]