اخبار پاکستان: بسیاری از معدنچیان پاکستانی در منطقه بلوچستان به ضرب گلوله کشته شدند ماچ: حمله وحشیانه دیگر در بلوچستان ، 11 معدنچی پاکستانی به ضرب گلوله کشته شدند

ژانویه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • Blood Holi بار دیگر در استان بلوچستان آشفته پاکستان بازی می شود
  • یازده معدنچی روز یکشنبه پس از ربودن افراد مسلح به ضرب گلوله کشته شدند
  • پیش از این ، تنها هفت سرباز پاکستانی در بلوچ توسط شورشیان کشته شدند.

کراچی
Blood Holly دوباره در استان بلوچستان آشفته پاکستان بازی شد. دست کم 11 معدنچی پس از ربودن مهاجمان روز یکشنبه مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و کشته شدند. روزنامه پاکستان اکسپرس تریبون به نقل از پلیس نوشت: معدنچیانی که در حال کار برای کار بودند توسط افراد مسلح ناشناس ربوده شده و به سمت آنها شلیک شده و آنها را به تپه های اطراف منطقه ماخ برده اند. پیش از این ، هفت سرباز پاکستانی توسط شورشیان در بلوچ کشته شدند.

به گفته پلیس ، شش نفر از این معدنچیان در دم جان خود را از دست داده و 5 نفر دیگر نیز که به شدت مجروح شده اند در راه انتقال به بیمارستان جان باخته اند. پس از این حادثه ، پلیس ، یک سپاه مرزی و مقامات اداری منطقه در محل حاضر شدند. جم كمال خان ، نخست وزیر بلوچستان ، این حادثه را محكوم كرد و از مقامات مربوطه گزارش تهیه گزارش را خواستار شد.
ذاکر نایک دوباره زهر را تف می کند و از تخریب معبد هندوها در پاکستان حمایت می کند
“جاده های پنجابی پاکستان علیه منافع ملی بلوچ”
پیش از این ، یک حمله شدید به یک گروه سپاه مرزی هرنائی در استان بلوچستان پاکستان توسط گروه شورشی ارتش آزادیبخش بلوچستان اعلام شده بود. BLA در بیانیه ای هشدار داد كه اگر جاده كهلو- كهان احداث شود ، عواقب آن بسیار بد خواهد بود. سازمان بلوچ گفت که این بار توسط پنجابی های پاکستانی بر خلاف منافع ملی بلوچ ساخته شده و ارتش پاکستان از آنها دفاع می کند. در این حمله BLA هفت سرباز پاکستانی کشته شدند.

عکس های منتشر شده توسط BLA در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که لباس سربازان پاکستانی در هنگام حمله سلب شده و سلاح های آنها توقیف شده است. BLA گفت كه قبلاً هشدار داده بود كه اگر جاده كهلو- كهان ساخته شود ، باید هزینه زیادی بپردازد. بنابراین ، شرکت های پاکستانی که این جاده را با کمک ارتش می سازند باید کارهای ساختمانی را متوقف کنند.
عمران خان رهبر حمله به بمبئی را دستگیر نکرده است ، پاکستان از آزار و اذیت می ترسد
“در تصرف بلوچستان به ارتش پاکستان کمک نکنید”

BLA گفت که این جنگ تا زمان استقلال بلوچستان علیه نیروهای پاکستانی که قصد دارند ثروت ملی بلوچ را غارت کنند ، ادامه خواهد داشت. وی هشدار داد که حملات مشابه به ارتش پاکستان ادامه خواهد یافت. وی از مردم محلی و شرکتهای پاکستانی خواست که به ارتش پاکستان در تصرف بلوچستان کمک نکنند.

اوایل روز شنبه ، شورشیان بلوخ به ارتش پاکستان حمله کردند و هفت سرباز را کشتند. سپس ارتش پاکستان به دنبال انتقام از مردم محلی ، عملیاتی گسترده را در سراسر منطقه آغاز کرد. ارتش پاکستان از طریق چنین عملیاتی نه تنها آنها را به ورود به خانه های مردم عادی متهم می کند ، بلکه هنگام اعتراض مردم را به عنوان تروریست شلیک می کند.

[ad_2]