اخبار واکسن Pfizer: کارگر بهداشت پرتغالی پس از واکسن Pfizer Covid 19 درگذشت – کارگر زن بهداشت دو روز پس از واکسن عروق کرونر Pfizer درگذشت ، پدر پاسخ می خواهد

ژانویه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • یک زن کارگر بهداشتی دو روز پس از واکسن کرونر Pfizer در پرتغال درگذشت
  • سونیا آسودو حدوداً 48 ساعت پس از دریافت واکسن ، در شب سال نو “ناگهانی” درگذشت
  • ادعا می شود که هیچ عارضه جانبی پس از تجویز واکسن مشاهده نشده است.

لیسبون
دو روز پس از دریافت واکسن Corona Pfizer در پرتغال ، یک زن کارگر بهداشتی که در یک بیمارستان سرطانی کار می کرد درگذشت. سونیا آسودو 41 ساله ، تقریباً 48 ساعت پس از دریافت واکسن تاج ، در شب سال نو “ناگهانی” درگذشت. بدن زن به زودی پس از مرگ خواهد بود. سونیا ، مادر دو فرزند ، در انستیتوی انکولوژی پرتغال کار می کرد.

ادعا می شود که هیچ عارضه جانبی پس از واکسن مشاهده نشده است. پدر سونیا ، ابیلیو آسودو ، به یک روزنامه پرتغالی گفت: “دخترم خوب بود. او از نظر سلامتی مشکلی نداشت. این دختر واکسن تاج زده بود اما هیچ علامتی نداشت. نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. فقط جواب می خوام وی گفت: “من فقط می خواهم بدانم که چرا دخترم درگذشت.”
پزشک پس از دریافت واکسن علیه ویروس کرونا ، که در بخش مراقبت های ویژه بستری شد ، به شدت بیمار شد
بررسی علل مرگ سونیا
بیمارستان سونیا همچنین تایید کرد که کارمند وی واکسن Pfizer Corona را در 30 دسامبر دریافت کرده است. بیمارستان گفت که وقتی واکسن ویروس کرونا به سونیا تزریق شد ، “اثرات ناگهانی” بلافاصله و چند ساعت بعد مشاهده نشد. در بیانیه ای از بیمارستان آمده است که مرگ سونیا در حال بررسی است.

سونیا از 10 سال گذشته در این بیمارستان معروف سرطان کار می کند. سونیا با خانواده اش زندگی می کرد ، اما در خانه همسرش درگذشت. پس از واکسن ، سونیا با استفاده از ماسک صورت در فیس بوک سلفی گرفت. وی می نویسد: “واکسن تاج سرجایش بود.” پدر سونیا گفت که پس از جشن شب سال نو ، روز بعد خبر مرگ سونیا فاش شد.


“دخترم از خانه خارج شد و من هرگز نمی توانستم او را ببینم.”
ابیلئو آسودو که از مرگ دخترش شوکه شده بود ، گفت: “دخترم از خانه خارج شد و من هرگز نمی توانستم او را ببینم.” دختر سونیا گفت که در محلی که مادرش واکسینه شده ناراحتی وجود دارد ، اما به غیر از این حال او خوب است. علاوه بر سونیا ، 538 نفر دیگر از کارکنان بیمارستان نیز واکسن Pfizer Corona را دریافت کرده اند. وزارت بهداشت پرتغال از این حادثه مطلع شده است.

واکسن کوفید Pfizer

یک زن دو روز پس از تزریق واکسن تاج توسط Pfizer می میرد

[ad_2]