اخبار نفتالی بنت: نفتالی بنت کیست نخست وزیر بعدی اسرائیل همه چیز را در اینجا می داند: آنها همه چیز را در مورد نخست وزیر جدید اسرائیل نفتالی بنت می دانند

ژوئن 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

تلآویو
عزیمت نخست وزیر بنیامین نتانیاهو که مدتها در قدرت در اسرائیل بود ، ثابت شد. ائتلافی از احزاب مخالف وی سرانجام با تشکیل دولت جدید موافقت کرد. اعتقاد بر این است که نفتالی بنت نخست وزیر بعدی اسرائیل است. بگذارید به شما بگویم که در انتخابات مارس امسال ، حزب لیکود نتانیاهو نتوانست اکثریت را بدست آورد. رئوئن ریولین ، رئیس جمهور اسرائیل اگرچه دومین حزب بزرگ در انتخابات است ، به نتانیاهو دستور تشکیل دولت و اثبات اکثریت خود را تا 2 ژوئن داده است.

نفتالی بنت نخست وزیر خواهد بود
علی رغم همه تلاش ها و دستکاری های نتانیاهو ، حزب لیکود نتوانست به متحدان خود برسد. در همان زمان ، رهبر مخالف وی ، یایر لپید ، اعلام کرد که احزاب مخالف در اسرائیل برای تشکیل دولت جدید توافق کرده اند. هشت حزب اسرائیلی در این ائتلاف جدید قرار دارند. لپید گفت طبق این توافق ، نفتالی بنت ، اولین رهبر حزب یامینا ، نخست وزیر اسرائیل خواهد شد. دو سال بعد ، یر لپید ، رهبر حزب یش آتید جایگزین او خواهد شد.

حزب اسلام رام نیز به اتحاد مخالف پیوست
معامله بزرگ این است که این ائتلاف که علیه دولت نتانیاهو تشکیل شده است ، شامل حزب رام نیز هست که نماینده جامعه عرب در اسرائیل است. عکسی از امضای معامله توسط رهبران مخالف نیز در رسانه های اسرائیلی منتشر شد که یش آتید ، نفتالی بنت و منصور عباس از حزب رام را نشان می داد. رئیس جمهور اسرائیل از طرف احزاب مخالف در مورد توافق جدید مطلع شده است. به زودی اکثریت برای جلسه پارلمان فراخوانده می شود و پس از آن نفتالی بنت به عنوان نخست وزیر جدید اسرائیل سوگند یاد می کند.

بنیامین نتانیاهو نفتالی بنت

کل مخالفان برای حذف نتانیاهو متحد شدند
در تاریخ اسرائیل هیچ حزبی اکثریت را کسب نکرده است. به همین دلیل است که کل مخالفان برای برکناری بنیامین نتانیاهو ، که 12 سال در اسرائیل قدرت دارد ، متحد شده اند. اتحادیه های مخالف شامل حزب راست گرای یامینا ، حزب متمرکز بله آتید و حزب رام ، به نمایندگی از مسلمانان هستند.

بنیامین نتانیاهو می گوید پیروزی بزرگ در انتخابات اسرائیل ، بدانید انتخابات در اینجا چگونه پیش می رود
نفتالی بنت با 6 نماینده برای نخست وزیری اسرائیل
در دو سال گذشته چهار بار انتخابات عمومی در اسرائیل برگزار شده است. مثل همیشه ، هیچ حزبی نمی تواند اکثریت را در این انتخابات کسب کند. پارلمان اسرائیل ، کنست ، مجموعاً 120 کرسی دارد. از این تعداد ، حزب یامینا نفتالی بنت 6 کرسی دارد. در سیاست دستکاری مخالفان ، رئیس حزب یامینا ، نفتالی بنت ، به عنوان پادشاه ظاهر شده است و باید پست نخست وزیری را به احزاب مخالف بدهد.

بنیامین نتانیاهو 000999

نفتالی بنت کیست
نفتالی بنت تکاور نخبه کماندوی نیروهای دفاعی اسرائیل Sairat Matkal و Magalan است. در سال 2006 ، وی با مدیریت بنیامین نتانیاهو وارد سیاست شد. وی سپس به عنوان رئیس کابینه نتانیاهو منصوب شد. در سال 2012 ، نفتالی توسط حزبی به نام خانه یهود به پارلمان انتخاب شد. وی بعداً از احزاب راست جدید و یامینا به عضویت کنست درآمد. بین سالهای 2012 و 2020 ، نفتالی 5 بار به عضویت پارلمان اسرائیل درآمد. وی همچنین از سال 2019 تا 2020 وزیر دفاع اسرائیل بود.

عملیات موساد: آیا ایران می تواند انتقام حمله اسرائیل به تأسیسات هسته ای را بگیرد؟ چرا دنیا از موساد می ترسد
چه تاثیری بر جهان ، از جمله هند خواهد داشت؟
اعتقاد بر این است که جدایی بنیامین نتانیاهو از سیاست اسرائیل و ورود نفتالی بنت به عنوان نخست وزیر جدید در سیاست خارجی این کشور تأثیرگذار بوده است. دولت تشکیل شده توسط اپوزیسیون شامل احزاب با ایدئولوژی های مختلف است. در چنین شرایطی ، دیدگاه های این احزاب درباره موضوعات حاد مانند نوار غزه ، فلسطین ، حماس ، ایران ، لبنان ، حزب الله ، آمریکا نیز تقسیم شده است.

رام گفت ، در انتخابات اسرائیل ، حزب اسلامی به سلطنت رسید
مسئله ثبات احزاب مسلمان ، راست و راست گرایان
حزب رام ، که بخشی از ائتلاف مخالفان است ، نماینده مسلمانان عرب اسرائیل است. وی معتقد است که فلسطینیان باید آنچه را که شایسته آنها است بدست آورند و اسرائیل باید با متوقف کردن تلاشها برای ایجاد مستعمره جدید ، ادعای خود در مورد اورشلیم را كنار بگذارد. از طرف دیگر ، نفتالی بنت ، که نخست وزیر خواهد شد ، یک رهبر با ایدئولوژی راست افراطی است. گفته می شود وی از طرفداران سرسخت ملت یهود است. یش آتید ، رهبر اصلی این ائتلاف و نخست وزیر پس از نفتالی ، رهبر ایدئولوژی میانه رو است.

[ad_2]