اخبار مرزی هند و چین: PLA بازی ذهنی را در لاداخ انجام می دهد حذف سربازان باعث نگرانی هند می شود – اژدهای چینی با بازی “بازی” ذهن بازی ، حذف 10 هزار سرباز از لاداخ ، نگرانی برای هند

ژانویه 13, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • چین ادعا می کند 10 هزار سرباز خود را از LAC خارج کرده است
  • یک روزنامه هنگ کنگ گزارش داده است که ارتش چین به دلیل احتمال جنگ عقب نشینی کرده است
  • در این گزارش آمده است که همه سربازان با خودروهای ارتش رفته اند تا هند بتواند ببیند

پکن
گفته می شود وی در میان تنش های چند ماه گذشته در شرق لاداخ 10 هزار سرباز خود را از LAC در چین خارج کرده است. روزنامه South China Morning Post که در هنگ کنگ چین منتشر شد ، به نقل از منابع نظامی چین اعلام کرد که ارتش چین از “مرز مورد مناقشه” با هند به دلیل احتمال جنگ در زمستان سخت حذف شده است. . در این گزارش آمده است که همه سربازان با ماشینهای ارتش ترک شده اند تا طرف هندی بتواند آنها را ببیند و آنها را تأیید کند.

این نیروها برای مدت کوتاهی توسط روزنامه ناحیه نظامی شین جیانگ و تبت مستقر شدند. ارتش هند همچنین اعتراف کرد که نیروهای چینی عقب نشینی کرده اند. با این حال ، ارتش هند گفت که تاکنون نیروهای چینی از مناطق پرتنش خارج نشده اند. از 5 مه سال گذشته تنش در این مکان ها وجود داشته است. کارشناسان می گویند راهی برای تأیید مستقل ادعای روزنامه چینی مبنی بر حذف 10 هزار سرباز وجود ندارد ، اما اگر نیروها در چنین مقیاسی برداشته شوند ، می توان با استفاده از تصاویر ماهواره ای یا تجهیزات ارتباطی دستگیر شد.
تانک ، توپ ، موشک ، موشک … دولت بیگ چین فقط 36 کیلومتر از اولدی مانور می دهد
هیچ عکسی از بازگشت سربازان چینی وجود ندارد
به گفته کارشناسان ، تصویری از بازگشت این سربازان چینی وجود ندارد. او می گوید این سربازان چینی به این لذت برگشته اند که ارتش چین تا آخرین پست یک جاده فلزی درست کرده و یک صفحه فرود پیشرفته برای کل LAC ساخته است. چین اکنون گزینه های بسیاری دارد که می تواند فقط در عرض یک هفته کل ارتش خود را مستقر کند. از طرف دیگر ، طبق گفته برنامه ریزان ارتش هند ، با توجه به این تهدید از سوی چین ، ارتش هند تا زمان احیای وضع موجود در شرق لاداخ کاملاً آماده خواهد بود.

ارتش هند همچنین اظهار داشت که تا زمانی که نیروهای چینی به طور کامل عقب نشینی نکنند عقب نشینی نخواهد کرد. آنچه در عمل ارتش چین حائز اهمیت است این است که این رزمایش سالیانه در پایگاه نظامی شدولا یا شهیدولا که تنها 94 کیلومتر از گردنه کاراکورام فاصله دارد ، انجام می شود. این گردنه کاراکورام بسیار نزدیک به پایگاه هوایی Daulatbeg Oldi در هند است. در قرن نوزدهم ، ژنرال مهم استراتژیک دوگرا ، زوراور سینگ ، کل منطقه را فتح کرد.
مخالفت با لاداخ: درگیری با رافال ، چین J20 را فقط 300 کیلومتری پنگونگ مستقر می کند
“با عقب نشینی نیروهای چینی ، هند نیز می تواند در این باره فکر کند.”
South China Morning Post در گزارش خود گفت کمیسیون مرکزی ارتش متقاعد شده است که در چنین وضعیت سردی امکان جنگ برای هر دو طرف وجود ندارد. در نتیجه ، نیروهای چینی به پادگان اصلی خود بازگردانده شدند. در همین گزارش به نقل از یک دیپلمات بازنشسته هندی گفته شد که با عقب نشینی نیروهای چینی ، هند نیز می تواند این موضوع را بررسی کند. به گفته کارشناسان ، ارتش هند باید از چنین بازی های فکری آگاه باشد.

[ad_2]