اخبار مربوط به خشونت در کاپیتول هندو در ایالات متحده: توئیت های هندو-آمریکایی Vinson Palahingal خشونت آمریکا

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • شخصی که پرچم سه رنگ هند را در مقابل تپه کاپیتول پارلمان آمریکا برافراشت ، شناسایی شد
  • پرچم سه رنگ توسط بومی کرالا ، وینسون پالاتینگال ، ملقب به وینسنت خاویر ، برافراشته شد.
  • در طی تظاهرات ، وینسون در میان جمعیت هزاران طرفدار ترامپ در خارج از کپیتول هیل بود.

واشنگتن
مردی که پرچم سه رنگ هند را به اهتزاز درآورد ، در جریان خشونت طرفداران دونالد ترامپ در مقابل تپه کاپیتول آمریکا شناسایی شد. پرچم سه رنگ توسط وینسنت خاویر ، معروف به وینسنت پالتینگال هندی تبار ، برافراشته شد. وینسون در جریان تظاهرات در میان جمعیت هزاران نفری بیرون کاپیتول هیل بود و شعارهایی را در حمایت از دونالد ترامپ فریاد می زد.

پیش از این ، وینسون در فیس بوک عکسی از سه رنگی که در خارج از کاپیتول هیل در حال افزایش است را منتشر کرد ، اما بعدا آن را حذف کرد. وینسون ادعا می کند که انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 یک تقلب است. پرزیدنت ترامپ ادعای مشابهی را مطرح کرد ، اما مقامات انتخابات درخواست وی را با شواهد رد کردند. به گزارش مانوراما نیوز از کرالا ، وینسون ساکن چامباکارا در کوچی است.

“همیشه در تجمع های ترامپ بسیار سرگرم باشید”
گفته می شود وینسون از جمله افراد هندی تبار است که از طرف دولت ترامپ توصیه شده است که به شورای صادرات رئیس جمهور بپیوندد. وینسون به مانوراما نیوز گفت که او برای اعتراض به تقلب در انتخابات رفته بود ، هیچ ارتباطی با خشونت نداشت. وینسون در فیس بوک گفت: “همیشه در تجمع های ترامپ بسیار سرگرم باشید.” با این حال ، او آن را حذف کرده است.


بگذارید به شما بگویم که دولت با پراکنده کردن جمعیت هزاران طرفدار ترامپ در مقابل و درون تپه کاپیتول ، عرق خود را از دست داده بود. در این مدت 5 نفر جان خود را از دست دادند. همزمان ، فیلمی از این حادثه در هند به اشتراک گذاشته می شود که در آن سه رنگ هندی در میان جمعیت طرفداران ترامپ دیده می شود. پس از ورود این پرچم ، بین هند وارون گاندی و ششی تارور اختلاف ایجاد شد.

“چه نیازی به پرچم هند است؟”
جاناتا وارون گاندی ، رهبر حزب بهاراتیا نیز این ویدئو را با توئیتر منتشر کرد و پرسید پرچم هند در اینجا چه می کند. وی نوشت كه دیگر نیازی به شركت ما در این نبرد نیست. یک جامعه بزرگ هندی در آمریکا زندگی می کند. تلاش ها برای جذب این گروه در جریان انتخابات ریاست جمهوری توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان انجام شد.

انتظار می رفت حضور کمال هریس معاون رئیس جمهور هند از دموکرات ها حمایت کند. با این حال ، تعداد زیادی از هندی ها نیز طرفدار بز هستند و به شدت برای آنها تبلیغات انتخاباتی انجام داده اند. به ویژه روابط ترامپ با نخست وزیر هند مودی بسیار خوب بود. تأثیر آن به عنوان یک برگ برنده برای هندی ها تلقی می شود.

ونسان ژاویر

وینسنت خاویر در مقابل پارلمان آمریکا بال بال زد

[ad_2]