اخبار قاتل زنجیره ای آمریکا: پرکارترین قاتل زنجیره ای آمریکا ساموئل لیتل پس از اعتراف به 90 قتل درگذشت

دسامبر 31, 2020 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • ساموئل لیتل ، خطرناک ترین قاتل زنجیره ای آمریکا در زندان درگذشت
  • ساموئل اعتراف کرد که در طی 30 سال در مجموع 93 نفر را بی رحمانه کشت
  • پس از مدت ها ، پلیس هنوز با کمک اسکیس قربانیان را شناسایی کرد

واشنگتن
ساموئل لیتل (80 ساله) خطرناک ترین قاتل زنجیره ای در آمریکا در اثر پوسیدگی در زندان درگذشت. ساموئل لیتل اعتراف کرده است که در طی 30 سال در مجموع 93 نفر را بی رحمانه کشت. ساموئل آنقدر افراد را کشته بود که حتی پس از مدت ها پلیس با کمک اسکیس قربانیان را شناسایی کرد. مقامات گفتند که لیتل از دیابت ، بیماری قلبی و بیماری های دیگر رنج می برد.

ساموئل پس از محکومیت در چندین پرونده قتل از سال 2014 زندانی شده است. پس از بیماری وی به بیمارستانی در کالیفرنیا منتقل شد و در آنجا درگذشت. در طی این سالها لیتل چندین بار به زندان رفت و از آنجا خارج شد. در هر بازجویی ، وی به انکار قتل ها ادامه می داد ، اما بعداً تسلیم جراحات پلیس شد. به گفته مقامات ، لیتل پس از حدود 700 ساعت بازجویی ، اطلاعاتی در مورد چندین مورد مرگ ارائه داد ، که تاکنون فقط برای این قاتل وحشتناک شناخته شده بود.

تقریباً تمام زنانی که کشته شدند
هاترا ساموئل هنرمندی درخشان بود ، طرح هایی از افرادی را که شکار کرده بود ترسیم می کرد و همچنین نام آنها را ذکر می کرد. وی همچنین گفت چه سال و در کجا کشته شد. جایی که جسد مرده ریخته شد. لیتل اعتراف کرد که بین سالهای 1970 و 2005 تا زمان مرگ 93 نفر را به قتل رسانده است. ساموئل بیشترین مرگ را در فلوریدا و کالیفرنیای جنوبی انجام داده است.

مقامات تحقیق در مورد این حملات گفتند که آنها 60 نفر از قربانیان را بازیابی کرده اند و از مرگ ساموئل دیگر بی اطلاع بودند. یک افسر تحقیق گفت آنچه ساموئل به او گفت هرگز ثابت نکرده است که اشتباه است. دیگر قاتلان آمریکایی قبل از ترورهای ساموئل الف بودند. تقریباً تمام افرادی که ساموئل کشته زنان بودند. بیشتر آنها روسپی ، معتاد به مواد مخدر یا خانه دار فقیر بودند.

[ad_2]