اخبار طالبان در پاکستان: روابط طالبان پاکستانی و دولت عمران خان نیترات آمونیوم را برای طالبان ارسال می کند

آگوست 1, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

کابل
پاکستان با ارائه تجهیزات نظامی به طالبان و ممنوعیت مواد منفجره تلاش می کند در افغانستان کودتا کند. این اتهام جدی علیه دولت عمران خان از سوی امرولا صالح معاون رئیس جمهور افغانستان مطرح نشده است. وی پرسید که پشت طالبان کیست؟ بیایید کمی تحقیق کنیم. ما مورد حمله قرار گرفته ایم و طرف دیگر خط حمایت کننده آن است. صالح آشکارا نام پاکستان را انتخاب کرد و گفت که نیترات آمونیوم را به افغانستان عرضه می کند. طالبان از این برای کشتن غیرنظامیان بیگناه افغان ما استفاده می کنند.

پاکستان میزان عرضه ناتو را برابر می کند
صالح گفت میزان ارسال سلاح و مواد منفجره از پاکستان به طالبان برابر با کمک ناتو به افغانستان است. وی گفت که ناتو آمریکایی برای ما تدارکات می فرستد و ناتو یک اتحاد جهانی است. ناتو اینجاست زیرا آنها به دموکراسی کمک می کنند. چه کسی پشت طالبان است؟ از سوی دیگر ، چگونه منابع طالبان با منابع ناتو مطابقت دارد؟ هیچ جا نمیگه ما کمی عمیق تر به این موضوع نگاه می کنیم. تغییر کمک دیگران مانند نشتی در خط لوله یا نشت سقف است.

اخبار طالبان: بازگشت طالبان به قدرت در افغانستان چه معنایی می تواند داشته باشد؟ از متخصصان یاد بگیرید
صالح گفت – ما باید به ریشه برویم و مشکل را برطرف کنیم
معاون رئیس جمهور افغانستان گفت که قطرات آب خانه شما را آشفته کرده است. شما نمی توانید این کار را درست زیر سقف انجام دهید. برای تعمیر آن باید به بالای سقف بروید. در 20 سال گذشته ما سعی کرده ایم که قطره ها از چنین سقف هایی نریزد. ما همیشه سعی کرده ایم با نقاشی زیر سقف از نفوذ آب جلوگیری کنیم. ما هرگز سعی نکرده ایم با بالا رفتن آن را برطرف کنیم. حالا باید راه را درست حل کنیم.

حمله هوایی نیروی هوایی آمریکا به طالبان در نزدیکی مرز پاکستان ، چرا عمران اکنون تهدید نمی کند؟
پاکستان حامی حمله در افغانستان است
او گفت که ما در حال حاضر مورد حمله هستیم و در طرف دیگر خط حمایت کننده او قرار دارد. سقفی که من از آن صحبت می کنم پاکستان است. او با قاطعیت گفت که ما شما را به انجام کاری در افغانستان دعوت نکرده ایم. ما در سازمان ملل نیز در این مورد صحبت کرده ایم. کشتار افغان ها توسط گروه های تحت فشار انجام می شود. این گروه های فشار از پاکستان آمده اند.

چرا پاکستان ناگهان به آمریکا پناه برد؟ NSA معید یوسف با جیک سالیوان ملاقات می کند
پاکستان نیترات آمونیوم را به پاکستان می فرستد
امرالله صالح گفت پاکستان نیترات آمونیوم را به کشور ما ارسال می کند. این تنها کشوری در جهان است که مواد منفجره مانند نیترات آمونیوم را به هر کشور دیگری عرضه می کند. وی پرسید چرا سفارت کشورهای غربی هزاران شهروند را از کشورهای ما اخراج کرده است؟ او این را به خاطر ترس از خودکشی گفت. به لطف کمک پاکستان ، سرمایه گذاری کشورهای دیگر ، مردم آنها ، زندگی مردم ما ، همه چیز در خطر است.

اخبار طالبان: 46 سرباز افغان به پاکستان پناهنده شدند که توسط طالبان از گذرگاه مرزی اخراج شدند
نیترات آمونیوم مورد استفاده در کود و استخراج
نیترات آمونیوم (NH4NO3) یک ماده شیمیایی صنعتی سفید و کریستالی است که در آب محلول است. معمولاً در کودها و به عنوان مواد منفجره برای استخراج استفاده می شود. این ماده به عنوان یک اکسید کننده در انفجار عمل می کند که باعث افزایش قدرت جمع کننده مواد منفجره می شود. همچنین ذخیره آن آسان است.

طالبان پاکستان نیوز: آیا ارتش پاکستان وارد افغانستان شده است؟ با جنگجویان طالبان دیده شده است
نیترات آمونیوم خود انفجاری نیست
نیترات آمونیوم خالص به خودی خود قابل انفجار نیست. تماس با سوخت یا مواد قابل احتراق می تواند صدمات جدی ایجاد کند. حتی اگر در معرض گرمای شدید قرار گیرد می تواند منفجر شود. هرچه مقدار این ماده شیمیایی بیشتر باشد ، شدت انفجار بیشتر می شود.

آیا عمران خان از افزایش قدرت طالبان در افغانستان می ترسد؟ ارتش پاکستان در مرز مستقر است
سازمان ملل متحد همچنین اعلام کرد که نیترات آمونیوم خطرناک است
در مکانی باز و تهویه شده نگهداری شود. جایی که آب یا نور خورشید مستقیماً روی آن نمی افتد. قبل از ذخیره سازی ، همچنین قابل مشاهده است که هیچ ماده قابل اشتعال در اطراف آن وجود ندارد. سازمان ملل متحد نیز آن را در لیست کالاهای خطرناک قرار داده است. در چنین شرایطی ، هیچ کشوری نمی تواند این ماده منفجره را به کشور دیگری تحویل دهد.

[ad_2]