اخبار طالبان: آینده افغانستان در دولت طالبان ، همه آنچه شما می خواهید بدانید

آگوست 17, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

کابل
پس از اشغال کامل افغانستان توسط طالبان ، اکنون آماده سازی برای تشکیل دولت آغاز شده است. طالبان که دولت را به نمایندگی از امیر اسلامی تشکیل می دهد ، قوانین شرع را معرفی می کند. افغان ها و تمام جهان که از سال 1996 تا 2001 شاهد حکومت طالبان بودند ، از نام دولت جدید وحشت زده شده اند. به همین دلیل است که تصاویر فرودگاه کابل در سه روز گذشته آمده است مردم را ترسانده است. کامار آقا ، کارشناس روابط خارجی در گفتگو با Navbharat Times Online ، گفت که طالبان نمی توانند فرماندهی کشور را در دست بگیرند و طولی نمی کشد که هرج و مرج در اینجا گسترش می یابد.

“طالبان از حمایت مردم عادی برخوردار نیستند”
کمر آقا می گوید که طالبان کشور را تصرف کرده اند اما از حمایت عمومی برخوردار نیستند. برعکس ، عموم مردم از طالبان نمی ترسند ، بلکه از آنچه برای آنها اتفاق می افتد می ترسند. تعداد زیادی از مردم از کشور مهاجرت کرده و کشور را ترک می کنند. در چنین شرایطی ، این دولت قادر خواهد بود مدت زیادی دوام بیاورد ، احتمال آن کمتر است.

رئیس ISI گفته بود “ما آمریکا را در افغانستان با کمک آن شکست می دهیم” ، “این رویا محقق شده است.”
“جنگ داخلی آغاز شده متوقف نخواهد شد”
وی تصریح کرد که طالبان نه می توانند صلح را در کشور به ارمغان بیاورند و نه افغانستان توسعه می یابد. در زمان های آتی ، هرج و مرج در کشور ایجاد خواهد شد ، نبردها رخ خواهد داد و پاکستان از آن حمایت خواهد کرد. آنها می گویند سازمان هایی در خود کشور ایجاد می شود. ارتش افغانستان خود آموزش دیده و خواهد ایستاد. آقا گفت: «این بار آنها زود بیدار می شوند. آنها سلاح دارند و بنابراین نبردی سخت در پیش خواهد بود. با شروع جنگ داخلی ، متوقف نمی شود ، تا خیبر پختونخوا پاکستان ادامه می یابد.

طالبان چه کسانی هستند که حتی آمریکا را از افغانستان بیرون کردند؟ 6 چیز خاص یاد بگیرید
طالبان چگونه افغانها را توسعه خواهند داد
او می گوید که خیلی چیزها تغییر کرده و پیشرفت های زیادی در افغانستان طی 20 سال گذشته اتفاق افتاده است. در اینجا جوانان تحصیل کرده هستند ، در حالی که طالبان یکسان هستند. بنابراین مردم افغانستان اکنون حاضر خواهند شد و طالبان با مخالفت شدید روبرو خواهند شد.

آیا چین و پاکستان با طالبان در به رسمیت شناختن “دولت تروریسم” همراه خواهند شد؟
“شکاف در طالبان رخ خواهد داد”
نه تنها این ، او احتمال نبرد و رهبری در طالبان را بیان کرد. وی گفت که مقر شورای طالبان در کویته ، پایتخت بلوچستان است. همه رهبران سازمان در آنجا زندگی می کنند و در آنجا ملاقات می کنند. طالبان جناح بسیار بزرگی هستند و در حال حاضر جنگ آنها برای تقسیم سرزمین خواهد بود ، زیرا افغانستان سرزمینی پر از مواد معدنی است. بنابراین ، شانس تشکیل یک دولت باثبات در افغانستان برای طالبان بسیار اندک است ، زیرا آنها شروع به تقسیم می کنند.

800 نفر در هواپیمای ماهابالی آمریکایی! دروازه باز شد و افغانها وارد شدند … سپس خدمه تصمیم بزرگی گرفتند
پاکستان همیشه ترس داشته است
به گفته آقا ، مردم افغانستان از پاکستان متنفرند زیرا از ابتدا می ترسیدند که روزی به نام اسلام وارد افغانستان شوند. وی گفت: “نام پاکستان یک شکل کوتاه است که در آن” P “به معنای پنجاب ،” K “به معنی کشمیر و به طور مشابه” A “به معنی افغانستان است. آنچه مردم کشور از ابتدا از آن می ترسیدند برای آنها اتفاق افتاد.

توضیح دهید: “گروه تجاوز” طالبان زنان را از خانه به خانه می ربایند ، کابل به پناهگاه فسق تروریستی تبدیل شده است
“دوباره می سوزد”
آقا می گوید بیش از نیمی از پشتون ها در پاکستان فراتر از خط دوران هستند ، که کابل آن را نمی پذیرد. وی همواره از سوی پاکستان تهدید شده است. اکنون او از آمریکا ، از پاکستان نیز عصبانی است و طالبان به او تحمیل شده است. او مظنون است که پاکستان باید تمام این پیشرفت را برای طالبان تدوین کرده باشد و جنگجویان آن رهبری ارتش پاکستان را بر عهده خواهند داشت. مناطق پاکستان نیز توسط آتش طالبان سوزانده خواهد شد.


هند و روسیه باید چکار کنند؟
پیشرفت طالبان در تحریک پاکستان مشکلات بسیاری از کشورها از جمله هند را افزایش می دهد. آقا گفت که جمعیت زیادی از مسلمانان در روسیه زندگی می کنند. در گذشته نیز مشکلاتی از سوی گروه های رادیکال وجود داشته است که روسیه نیز از آن می ترسد و در حال مذاکره با هند و ایران است. آقا این را می گوید
هند نیاز به تشکیل گروه داخلی و تدوین استراتژی در اتحاد با همسایگان افغانستان دارد.

طالبان 11 019191919

طالبان

[ad_2]