اخبار سیارک: یک استاد هاروارد ادعا می کند که یک سیارک در سال 2017 دیده می شود در واقع شاهدی بر زندگی فرازمینی است جهان از اظهارات یک دانشمند هاروارد شگفت زده می شود

ژانویه 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

دانشمندان به دنبال هر زندگی دیگری در جهان غیر از زمین ما هستند. ادعاهای زیادی در مورد ورود بیگانگان به زمین وجود دارد ، اما هرگز چنین شواهدی را نمی توان یافت که ما تنها نیستیم. با این حال ، یک استاد در دانشگاه هاروارد نه تنها ادعا می کند که موجودات بیگانه وجود دارند ، بلکه می گوید که آنها حدود سه سال پیش از نزدیکی ما عبور کرده اند.

این یک سنگ کیهانی معمولی نیست

پروفسور Avi Loeb از دانشگاه هاروارد می گوید که سنگ فضایی Oumuamua که در 19 اکتبر 2017 مشاهده شد ، در واقع شاهدی بر حیات فرازمینی است. توسط تلسکوپ PAN-STARRS1 در دانشگاه هاوایی مشاهده شد. این جسم سیگار برگ با سرعت 1.96 مایل در ساعت از نزدیک زمین عبور می کند و یک دنباله دار یا سیارک محسوب می شود. اما آیوی می گوید که این فقط سنگ فضایی نبود.

اوموآموا عجیب به نظر می رسید

-وموآموا

آیوی ، رئیس نجوم در دانشگاه هاروارد ، در کتاب آینده خود ، بیگانگان ، توضیح می دهد که چرا این باور را دارد. آنها گزارش می دهند که Oumuamua هر هشت ساعت آفتاب را منعکس می کند. این نشان می داد که او هر هشت ساعت کاملاً در مرکز خود می چرخد. پیش از این هیچ اندازه جسم فضایی دیگری یافت نشده است. روشنایی آن ده برابر ستاره های دنباله دار یا سیارک های معمولی است.

هیچ تاثیری از خورشید ندارد؟

بزرگترین سخنی که آیوی به عنوان اثبات حیات فرازمینی خود بیان کرده است ، تأثیر جاذبه خورشید است. وی توضیح داد كه سرعت اجرام فضایی هنگام نزدیك شدن به خورشید و در هنگام دور شدن سرعت آن كمتر می شود. با این حال ، این اتفاق برای Oumuamua رخ نداد. وی همچنین گفت که Oumuamua نه دم مانند یک دنباله دار یا سیارک دارد و نه به کربن اشاره کرده است. مسیر رابطه او به خودی خود عجیب بود.

[ad_2]