اخبار جنسی هندی: برنامه رضایت جنسی را در دبنمارک راه اندازی می کند: برنامه رضایت جنسی موبایل را در دانمارک راه اندازی می کند

فوریه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • یک برنامه تلفن همراه برای رضایت جنسی در دانمارک راه اندازی شده است
  • دولت نگران حوادث فزاینده تجاوز به عنف در کشور است ، اکنون قبل از اجباری بودن رابطه جنسی رضایت دهید
  • حدود 11،400 زن در یک سال در دانمارک اقدام به تجاوز به عنف کردند

کپنهاگ
برنامه تلفن همراه برای رابطه جنسی در دانمارک ، یک کشور اروپایی راه اندازی شد. مردم دانمارک اکنون می توانند رضایت خود را برای رابطه جنسی از طریق برنامه IConsent اعلام کنند. در حقیقت ، فراوانی تجاوزهای جنسی در دانمارک به سرعت در حال افزایش است. برای جلوگیری از این امر ، دولت قوانین سختگیرانه تری را تصویب کرده است. اکنون ، از طریق این برنامه ، دولت رضایت مصرف کنندگان از رابطه جنسی را بررسی می کند.

کاربر می تواند با فشار دادن یک دکمه به رابطه جنسی رضایت دهد
از طریق این برنامه رضایت جنسی ، کاربر می تواند با لمس یک دکمه رضایت خود را برای رابطه جنسی اعلام کند. اعتبار آن 24 ساعت خواهد بود. در صورت تمایل کاربر می تواند آن را بارگیری کند. مردم دانمارک نسبت به این نرم افزار واکنش سرد نشان می دهند. یک موسسه رسانه ای در آنجا این برنامه را به اندازه کنفرانس مطبوعاتی کرونا خسته کننده توصیف کرد.

توسعه دهندگان ادعا می کنند – این برنامه از نظر قانونی کمک خواهد کرد
توسعه دهندگان این نرم افزار ادعا می کنند که از طریق آن کاربر می تواند از طریق تلفن خود اجازه رابطه جنسی را ارسال و دریافت کند. این می تواند سندی برای رضایت آنها باشد. همچنین کاربران می توانند با ذخیره رضایت خود از طریق برنامه ، از آن استفاده قانونی کنند. این برنامه همچنین نکات و پیوندهای مربوط به سلامت جنسی را برای حمایت از گروه های قربانیان خشونت جنسی ارائه می دهد.

کارشناسان ابراز تردید کرده اند
داده های رمزگذاری شده این برنامه نیز از منظر تحقیقات جنایی ثبت می شود. با این حال ، کارشناسان حقوقی دانمارک تردیدهایی را مطرح کرده اند که شایا ممکن است هرگز از داده های این برنامه در دادگاه استفاده کند نیک هکروپ وزیر دادگستری دانمارک گفت اکنون روشن خواهد شد که اگر هر دو طرف با رابطه جنسی موافقت نکنند ، این تجاوز جنسی است.

تجاوز جنسی بدون رضایت در دانمارک
در حقیقت ، پارلمان دانمارک در ماه دسامبر قانون جدیدی را تصویب کرد که خواستار هرگونه تجاوز جنسی بدون رضایت صریح است. پیش از این ، دادستان ها باید اثبات می کردند که فرد متجاوز از خشونت استفاده کرده یا به شخصی که قادر به مقاومت نیست حمله کرده است. در چنین شرایطی ، فقدان شواهد همیشه با مانع مواجه شده است.

قانونی مشابه در سوئد صادر شده است
پیش از دانمارک ، کشور همسایه سوئد نیز قانون مشابهی را در سال 2018 تصویب کرد. در نتیجه ، سوئد شاهد افزایش 75 درصدی مجازات های تجاوز به عنف بوده است. بر اساس آمارهای وزارت دادگستری ، سالانه حدود 11400 زن در دانمارک مورد تجاوز قرار می گیرند.

[ad_2]